VÝPRODEJ

Pánský kabát BANDI, model slim Alvito - pro muže vyžadující maximum

Pánský kabát BANDI, model...
VÝPRODEJ Pánský kabát Alvito z exkluzivní Premium Collection je vyštíhlený typ modelu od BANDI, který sleduje nejnovější trendy v pánské společenské módě. Díky špičkovému bavlněnému materiálu vás tento černý kabát opravdu zahřeje.

Návrháři od BANDI jej doporučují pro nošení k oblekům, protože svou délkou zakrývá sako. Je tedy ideální volbou pro manažery do zaměstnání, studenty do tanečních, hodí se na cestu do divadla nebo na ples. Můžete ho obléct také k riflím, jako volnočasovou módu.


Popis pánského kabátu

Pánský kabát slim Alvito je navržený v černé barvě ve vyštíhleném střihu. Doporučujeme jej tedy mužům s běžnou konfekční nebo atletickou postavou. Kabát je opatřen zateplenou vložkou, která má vysokou prodyšnost, velmi dobře izoluje, stabilizuje teplotu, je odolná proti větru a nepromokavá. Díky těmto vlastnostem můžete kabát nosit jak v podzimním období, tak i v mrazivých zimních dnech.

Pánský kabát BANDI - Prem...
Skvělým detailem a designovým prvkem je šikmé uložení patek kapes kabátu, úzké moderní klopy a také jeden rozparek na zadní straně kabátu. Tyto detaily podporují lehce ležérní vzhled kabátu.

Pánský kabát je ušitý ze špičkového vlněného materiálu splňující kritéria i toho nejnáročnějšího muže. K 90 % vlny byly přidány 4 % akrylu, 4 % viskózy a 2 % kašmíru. Díky tomuto složení je kabát velice hřejivý, příjemný na dotek a minimálně mačkavý. Poskytne vám maximální pohodlí a zajistí ochranu Vašemu oblečení.

Cena kabátu je 6.999 Kč a můžete si jej vyzkoušet v prodejnách BANDI nebo z pohodlí Vašeho domova objednat na e-shopu www.BandiVamos.cz.


Původní cena kabátu: 6.999 Kč

Nová výprodejová cena: 3.899 Kč

Ušetříte: 3.100 Kč


UPOZORNĚNÍ Tento model kabátu je ve výprodeji v posledních velikostech a kusech. Každým dnem se kabáty vyprodávají, proto vám nelze zaručit, zda je na vás správný rozměr tohoto modelu či ne. To zjistíte v prodejnách Pánské obleky BANDI.


Fotografie pánského kabátu

Pánský kabát Alvito doplnil stylový oblek BANDI, model V.I.P II. Luigi v modré barvě, který kabát zvýraznil a přidal mu na eleganci.

Pánský kabát BANDI - Prem...
Pánský kabát BANDI - Prem...
Pánský kabát BANDI - Prem...
Pánský kabát BANDI - Prem...
Pánský kabát BANDI - Prem...
Pánský kabát BANDI - Prem...

Doporučujeme

V chladném období můžete nosit k obleku a kabátu také pletené svetry nebo vesty. Ty využijete do zaměstnání i jako volnočasovou módu. Podívejte se na široký výběr pánských pletených svetrů a vest za velice příznivé ceny.
 
 
Pouze do 31. 12. 2017 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 8.999 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARTNERSKÉ ŠKOLY

Partnerské školy BANDI VAMOS - Pánské oblekyZjistěte si, zda je vaše škola partnerem BANDI VAMOS. Pokud ano, ušetříte při nákupu obleku několik set korun.      

                                   Číst více ...

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...