VÝPRODEJ

Pánský oblek BANDI, model TAILORED FIT II Marin – pohodlný oblek do zaměstnání i pro denní společenské události

Pánský oblek BANDI, model...
VÝPRODEJ Stylový a pohodlný pánský oblek BANDI, model TAILORED FIT Marin, který využijete jak do zaměstnání tak i pro společenské události. Modrý oblek vám přidá na respektu a důvěryhodnosti v práci. Stejně dobře v něm můžete vyrazit na svatbu, rodinnou oslavu a jiné společenské události, konané v průběhu dne a v letních měsících.

Oblek je ušitý ve střihu TAILORED FIT, což znamená, že je mírně vyštíhlený. To ocení především muži se standardní postavou, nebo silnější muži s větším objemem přes stehna, hrudník nebo v pase. Uvolněný střih obleku BANDI, model TAILORED FIT II Marin vám zajistí větší volnost v pohybu. Zároveň však pomáhá tvarovat a zeštíhlovat vaši postavu.Popis pánského obleku

Pánský oblek BANDI, model...
Pánský oblek BANDI, model TAILORED FIT II Marin je ušitý z velmi kvalitní matné látky, která má švestkově modrou barvu. V souladu se společenskou etiketou doporučujeme obleky v této barvě nosit do 18. hodiny večerní.

Návrháři od BANDI navrhli oblek tak, aby zaujal svou barvou a nebyl výstřední. Toho docílili volbou klasických střihových prvků, jako je jeden rozparek u saka, rovné kapsy a zapínání na dva knoflíky. Modrá barva látky umožňuje ladit oblek s černou i hnědou obuví. Tlumená hnědá barva knoflíků s jemným žíháním skvěle ladí v kombinaci s hnědou obuví a hnědým opaskem. Podívejte se na modely značkových opasků BANDI v hnědé barvě.

Pánský oblek BANDI, model TAILORED FIT II Marin je vyroben z exkluzivního materiálu ve složení 80 % vlny, 17 % polyesteru a 3 % elastanu. Díky vysokému podílu vlny je oblek lehký a prodyšný, což oceníte především při teplých dnech, kdy se v něm budete cítit pohodlně. K pohodlnému nošení přispívá i elastan, který navíc dodává obleku pružnost tak, aby se vám oblek nekrčil.

Cena pánského obleku BANDI, model TAILORED FIT II Marin je 7.799 Kč a jedná se o novinku. 

Přijďte si oblek vyzkoušet do kterékoli značkové prodejny Pánské obleky BANDI. Odborní poradci vám rádi pomohou vybrat ten správný oblek pro vás, abyste vypadali opravdu dokonale.


Původní cena obleku: 7.799 Kč

Nová výprodejová cena: 4.999 Kč

Ušetříte: 2.800 Kč


UPOZORNĚNÍ Tento model obleku je ve výprodeji v posledních velikostech a kusech. Každým dnem se obleky vyprodávají, proto vám nelze zaručit, zda je na vás správný rozměr tohoto modelu či ne. To zjistíte v prodejnách Pánské obleky BANDI.


Detaily obleku 

Pánský oblek BANDI, model...
Pánský oblek BANDI, model...
Pánský oblek BANDI, model...
Pánský oblek BANDI, model...

Rady a tipy

Věděli jste, že k pánskému obleku není vhodné volit jinou obuv než šněrovací? Podívejte se na aktuální modely pánské společenské obuvi značky BANDINezapomeňte, že s barvou obuvi by měly ladit i ostatní doplňky, například opasek a hodinky.

Potřebujete oblek do zaměstnání? Další rady a triky si přečtěte v článku Do zaměstnání oblek lesklý, nebo matný? Jak může výběr pánského obleku ovlivnit váš úspěch.
 
 
Pouze do 31. 12. 2017 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 8.999 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARTNERSKÉ ŠKOLY

Partnerské školy BANDI VAMOS - Pánské oblekyZjistěte si, zda je vaše škola partnerem BANDI VAMOS. Pokud ano, ušetříte při nákupu obleku několik set korun.      

                                   Číst více ...

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...