VÝPRODEJ

Pánský oblek BANDI, model SLIM FIT Splendi – luxusní modrý oblek do zaměstnání i na společenské události

Pánský oblek BANDI, model...
VÝPRODEJ Módní a stylový pánský oblek BANDI, model SLIM FIT Splendi pro váš dokonalý vzhled. Perfektně se hodí do zaměstnání i na společenské události konané do 18. hodiny, jako jsou například svatby, oslavy narozenin a další příležitosti. Díky syté modré barvě je pro vás ideální volbou zejména v letních měsících.

Oblek je ušitý v moderním SLIM střihu, což znamená, že je vyštíhlený. Proto je vhodný pro muže štíhlé nebo standardní postavy. Vyštíhlený střih obleku pomáhá tvarovat vaši postavu. Budete v něm vypadat mužně a elegantně.

Popis pánského obleku

Pánský oblek BANDI, model...
Pánský oblek BANDI, model SLIM FIT Splendi je ušitý z velmi kvalitní matné látky. Jedná se o luxusní oblek, který svou barvou a střihem sleduje nejnovější módní trendy. Při jeho nošení budete vypadat elegantně a výjimečně. Jedinečné struktury materiálu docílili návrháři od BANDI kombinací modrého a tmavě modrého vlákna. Díky tomu se sako a obleková vesta hodí i k vašim oblíbeným volnočasovým kalhotám. Váš nový oblek se tak stane nedílnou součástí vašeho společenského i volnočasového šatníku.

Oblek je trojdílný. To znamená, že se skládá ze saka, kalhot a oblekové vesty. Nabízí vám tedy prostor pro volbu různých outfitů, podle toho, kam se chystáte. Díky exkluzivní modré látce můžete oblek kombinovat s černou i hnědou společenskou obuví. Podívejte se na aktuální modely ručně šité kožené společenské obuvi BANDI.

Pánský oblek BANDI, model...
I přesto, že jsou kalhoty ve SLIM střihu, tak návrháři od BANDI dbali na to, aby kalhoty byly pohodlné a neomezovaly v pohybu. Budete se v nich cítit příjemně a pohodlně.

Pánský oblek BANDI, model SLIM Splendi je ušitý z exklusivní látky ze 100% vlny. Díky tomuto čistě přírodnímu materiálu je oblek velmi lehký a prodyšný. To oceníte zejména v horkých dnech.

Cena pánského obleku BANDI, model SLIM Splendi je 9.899 Kč a zahrnuje celý komplet. To znamená sako, kalhoty i vestu. 

Přijďte si oblek vyzkoušet do kterékoli značkové prodejny Pánské obleky BANDI. Odborní poradci vám rádi pomohou vybrat ten správný oblek pro vás, abyste vypadali opravdu dokonale.


Původní cena obleku: 9.899 Kč

Nová výprodejová cena obleku: 6.499 Kč

Ušetříte: 3.400 Kč


UPOZORNĚNÍ Tento model obleku je ve výprodeji v posledních velikostech a kusech. Každým dnem se obleky vyprodávají, proto vám nelze zaručit, zda je na vás správný rozměr tohoto modelu či ne. To zjistíte v prodejnách Pánské obleky BANDI.


Detaily pánského obleku

Pánský oblek BANDI, model...
Pánský oblek BANDI, model...
Pánský oblek BANDI, model...
Pánský oblek BANDI, model...
Pánský oblek BANDI, model...
Pánský oblek BANDI, model...

Rady a tipy

Potřebujete k obleku také společenskou košili? Vybírejte si z kvalitních značkových košil BANDI v e-shopu www.BandiVamos.cz. Abyste vybrali správně a neudělali při výběru chybu, přečtěte si další rady a triky v článku Jak správně vybrat košili a kravatu, abyste vypadali skvěle.

Chcete váš společenský outfit dovést k dokonalosti? Odlište se a doplňte váš oblek o luxusní pánský motýlek BANDI.
 
 

Pouze do 31. 3. 2018 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 9.699 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARFÉM APRIMÉ FOR MEN

Nový parfém BANDI Aprimé for Men nyní v prodeji. Pořiďte si tuto luxusní parfémovou vodu pro muže, která opravdu voní.

 Čtěte více... 

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...