VÝPRODEJ

VÝPRODEJ SAK A KALHOT – SLEVY až 50 %

Výprodej sak a kalhot BAN...
VÝPRODEJ Ještě nikdy nebylo výhodnější pořídit si sako a kalhoty. Využijte skvělé šance a nepropásněte mimořádný VÝPRODEJ LETNÍ KOLEKCE 2017 se slevami až 50 %. Doplňte váš elegantní šatník o volnočasové sako, kalhoty nebo košili a ušetřete až několik tisíc.

Výhodně tak pořídíte exkluzivní oblečení, obuv i doplňky, které dokonale podtrhnou váš elegantní vzhled. Tyto jedinečné kousky skvěle využijete ve volném čase i do zaměstnání.

Přečtěte si, které produkty nakoupíte za zvýhodněnou cenu a kdy výprodej odstartuje.


Exkluzivní kousky za luxusní ceny

V rámci připravovaného výprodeje výhodně pořídíte celou řadu exkluzivních kousků.

Pánské volnočasové sako B...

Například dvouřadé sako BANDI, model SLIM Duello koupíte ve výprodeji s 50% slevou, ušetříte tak 2.599 Kč.

Mužům, kteří rádi nosí džíny a jiné volnočasové kalhoty, doporučujeme využít slevy až 40 % na kalhoty BANDI, model ESENTE.

Elegantní bílý oblek BANDI, model SLIM Bianchiro nakoupíte ve výprodeji s 50% slevou, ušetříte tak 3.700 Kč. 

Pánské volnočasové kalhot...
Ve výprodeji výhodně pořídíte i svetry a pletené vesty. Za cenu od 399 Kč koupíte hřejivý svetr, který mužům skvěle padne a umožňuje volnost v pohybu.

Máte poslední šanci koupit jedinečné kožené mokasíny BANDI. Ušetříte 600 Kč.


Se slevou až 50 % koupíte i další oděvy

Doporučujeme například košile, opasky, pletené kravaty a motýlky.

Neváhejte a využijte této jedinečné šance. Nakupujte chytře a šetřete své peníze. Prohlédněte si veškeré volnočasové oděvy, které pro vás budou již brzy za zvýhodněné ceny na www.BandiVamos.cz. Zakoupit je budete moci ve všech značkových prodejnách Pánské obleky BANDI i v e-shopu www.BandiVamos.cz.

Podmínky akce

Výprodej odstartuje 14. 9. a potrvá pouze do 26. 9. 2017, nebo do vyprodání zásob. Nezmeškejte tuto výjimečnou příležitost. Zboží zakoupené v tomto výprodeji lze vyměnit nejpozději do dvou dnů od zakoupení.


2
Pánské mokasíny BANDI, mo...
Pánský oblek BANDI, model...
 
 
Pouze do 31. 12. 2017 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 8.999 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARTNERSKÉ ŠKOLY

Partnerské školy BANDI VAMOS - Pánské oblekyZjistěte si, zda je vaše škola partnerem BANDI VAMOS. Pokud ano, ušetříte při nákupu obleku několik set korun.      

                                   Číst více ...

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...