VÝPRODEJ

Pánský oblek BANDI, model SLIM FIT II Castano – Elegantní oblek na společenskou událost i do zaměstnání

Pánský oblek BANDI, model...
VÝPRODEJ Všestranný a pohodlný oblek do zaměstnání i pro společenské události. Pánský oblek BANDI, model SLIM FIT II Castano skvěle využijete do práce i na veškeré společenské události, jako je svatba, ples, taneční, návštěva divadla, či oslava jubilea a další příležitosti. S tímto oblekem budete mít vždy jistotu, že jste oblečen správně.

Oblek byl ušitý v moderním vyštíhleném SLIM střihu. Doporučujeme jej mužům štíhlé a standartní postavy. Tento střih obleku dokonale vyrýsuje vaši postavu, takže v něm budete vypadat perfektně.


Popis pánského obleku

Pánský oblek BANDI, model...
Pánský oblek BANDI, model SLIM FIT II Castano je ušitý z velmi kvalitní matné látky tmavě šedé barvy. Proto je jeho využití tak všestranné.

Dvouvýpustkové kapsy s patkou jsou mírně zešikmené, což napomáhá opticky zeštíhlit vaši postavu. Oblek působí velice moderně a stylově. Elegantní vzhled saka je umocněn použitím jednoho rozparku na zadní straně saka. Velmi luxusní je provedení černé podšívky s fialovým lemováním. Tato výjimečná barevná kombinace je navržena podle nejnovějších trendů. Oblek vám dokonale padne a vy se v něm budete cítit skvěle.

I přesto, že je oblek ušit ve SLIM střihu, tak návrháři od BANDI dbali na to, aby kalhoty byly pohodlné a neomezovaly vás v pohybu. Budete se v nich cítit příjemně a pohodlně po celý den.

Pánský oblek BANDI, model...
Pánský oblek BANDI, model SLIM FIT II Castano je ušit z velmi kvalitní látky z 55 % vlny, z 30 % polyesteru a z 15 % viskózy. Díky tomu se vám oblek nebude krčit. Prodyšný a lehký materiál zajistí, že se v obleku nebudete tolik potit. To oceníte zejména v horkých letních dnech.

Cena pánského obleku BANDI, model SLIM FIT II Castano je 5.999 Kč a jedná se o novinku.

Přijďte si oblek vyzkoušet do kterékoli značkové prodejny Pánské obleky BANDI. Odborní poradci vám rádi pomohou vybrat ten správný oblek pro vás, abyste vypadali opravdu dokonale.


Původní cena obleku: 5.999 Kč

Nová výprodejová cena: 3.599 Kč

Ušetříte: 2.400 Kč


UPOZORNĚNÍ Akce platí pouze do 1. 4. 2018.


Detaily pánského obleku

Pánský oblek BANDI, model...
Pánský oblek BANDI, model...
Pánský oblek BANDI, model...
Pánský oblek BANDI, model...

Rady a tipy

Víte o tom, že by se do zaměstnání neměl nosit lesklý oblek? Přečtěte si více v následujícím článku, Proč se nesmí nosit lesklý oblek do práce, abyste neudělali chybu.
 
 

Pouze do 31. 3. 2018 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 9.699 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARFÉM APRIMÉ FOR MEN

Nový parfém BANDI Aprimé for Men nyní v prodeji. Pořiďte si tuto luxusní parfémovou vodu pro muže, která opravdu voní.

 Čtěte více... 

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...