VÝPRODEJ

VÝPRODEJ exkluzivních obleků. Pánské obleky BANDI od 2.999 Kč

Výprodej Pánské obleky BA...
Chystáte se na svatbu, do tanečních nebo potřebujete oblek do práce? Využijte jedinečnou možnost koupit si kvalitní oblek za výjimečnou cenu. V BANDI začaly výprodeje některých typů obleků.

Nyní máte skvělou příležitost koupit si moderní a pohodlný pánský oblek již od 2.999 Kč.

Výprodej pánských obleků platí do vyprodání zásob. Podívejte se, jaké modely pánských obleků jsou aktuálně ve výprodeji.


UPOZORNĚNÍ Obleky ve výprodeji jsou v posledních velikostech a kusech. Každým dnem se obleky vyprodávají, proto vám nelze zaručit, že ve vámi požadované velikosti budeme mít cenově zvýhodněný oblek. Zda je na vás správný rozměr tohoto modelu či ne, zjistíte v prodejnách Pánské obleky BANDI.


Pánské obleky BANDI - VÝPRODEJ

Pánský oblek BANDI, model SLIM FIT Splendi – luxusní modrý oblek do zaměstnání i na společenské události

Pánský oblek BANDI, model...
VÝPRODEJ Módní a stylový pánský oblek BANDI, model SLIM FIT Splendi s vestou pro váš dokonalý vzhled. Perfektně se hodí do zaměstnání i na společenské události konané do 18. hodiny, jako jsou například svatby, oslavy narozenin a další příležitosti. Díky syté modré barvě je pro vás ideální volbou zejména v letních měsících.


Původní cena obleku: 9.899 Kč

Nový výprodejová cena obleku: 6.499 Kč

Ušetříte: 3.400 KčPánský oblek BANDI, model TAILORED FIT Carbon – luxusní oblek do zaměstnání i na společenské události

Pánský oblek BANDI, model...
VÝPRODEJ Hodil by se vám kvalitní a odolný oblek s vestou, který vám dlouho vydrží jako nový? Pak je pro vás skvělou volbou pánský oblek BANDI, model TAILORED FIT Carbon. Perfektně se hodí do zaměstnání, na pracovní pohovory nebo na společenské události, jako je svatba, ples, oslava jubilea a jiné příležitosti. Budete mít jistotu, že jste oblečen správně, ať už jdete kamkoli.


Původní cena obleku: 9.699 Kč

Nová výprodejová cena: 5.999 Kč

Ušetříte: 3.700 KčPánský oblek BANDI, model COMFORT FIT Vaiano – moderní oblek pro jakoukoli společenskou událost i do zaměstnání

Pánský oblek BANDI, model...
VÝPRODEJ Myslíte si, že jeden oblek můžete nosit do zaměstnání i na společenskou událost? Pak máte pravdu. V trojdílném pánském obleku BANDI, model COMFORT FIT Vaiano můžete chodit denně do práce, večer v něm vyrazit do divadla a o víkendu si užít váš oblíbený ples. Skvělý dojem v něm uděláte i na svatbě, ať již jako ženich nebo svatební host.


Původní cena obleku: 8.999 Kč

Nová výprodejová cena: 6.999 Kč

Ušetříte: 2.000 KčPánský oblek BANDI, model TAILORED FIT Arsizio – oblek z prémiové kolekce vhodný do zaměstnání i na společenské události

Pánský oblek BANDI, model...
VÝPRODEJ Návrháři od BANDI pro vás připravili luxusní trojdílný pánský oblek BANDI, model TAILORED FIT Arsizio, ve kterém budete vypadat skvěle. Perfektně se hodí do zaměstnání i na společenské události. Jako je například svatba, ples, taneční a jiné události. V tomto obleku si budete vždy jisti, že jste oblečen správně a elegantně.


Původní cena obleku: 8.999 Kč

Nová výprodejová cena: 5.999 Kč

Ušetříte: 3.000 KčPánský oblek BANDI, model SLIM FIT Rodrigo - pro výjimečného muže

Pánský oblek BANDI slim T...
VÝPRODEJ Chcete oslnit na každé společenské události? V novém pánském obleku BANDI, model SLIM FIT Rodrigo v černé barvě se vám to podaří. Díky exkluzivnímu modernímu designu, který kombinuje lesklý materiál obleku s matnými detaily, získáte na eleganci a zaujmete nejednu ženu ve svém okolí.


Původní cena obleku: 6.499 Kč

Nová výprodejová cena: 2.999 Kč

Ušetříte: 3.500 Kč


Prohlédněte si další modely elegantních pánských obleků BANDI za výprodejové ceny.


Tip pro vás

Podívejte se na otevírací dobu prodejen Pánské obleky BANDI. Odborní poradci vám rádi pomohou s výběrem pánského obleku a dalších doplňků pánské společenské módy. Přijměte od nás pozvání na dobrou kávu do příjemného prostředí prodejen Pánské obleky BANDI.
 
 
Pouze do 31. 3. 2018 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 9.699 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARTNERSKÉ ŠKOLY

Partnerské školy BANDI VAMOS - Pánské oblekyZjistěte si, zda je vaše škola partnerem BANDI VAMOS. Pokud ano, ušetříte při nákupu obleku několik set korun.      

                                   Číst více ...

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...