VÝPRODEJ

VÝPRODEJ exkluzivních obleků. Pánské obleky BANDI od 2.999 Kč

Výprodej Pánské obleky BA...
Chystáte se na svatbu, do tanečních nebo potřebujete oblek do práce? Využijte jedinečnou možnost koupit si kvalitní oblek za výjimečnou cenu. V BANDI začaly výprodeje některých typů obleků.

Nyní máte skvělou příležitost koupit si moderní a pohodlný pánský oblek již od 2.999 Kč.

Výprodej pánských obleků platí do vyprodání zásob. Podívejte se, jaké modely pánských obleků jsou aktuálně ve výprodeji.


UPOZORNĚNÍ Obleky ve výprodeji jsou v posledních velikostech a kusech. Každým dnem se obleky vyprodávají, proto vám nelze zaručit, že ve vámi požadované velikosti budeme mít cenově zvýhodněný oblek. Zda je na vás správný rozměr tohoto modelu či ne, zjistíte v prodejnách Pánské obleky BANDI.


Pánské obleky BANDI - VÝPRODEJ

Pánský oblek BANDI, model ELDO II. Miguel

Pánský oblek BANDI, model...
V tmavě modrém pánském obleku vynikne Vaše osobitá elegance. Designové prvky na saku Vám navíc dodají mírně ležérní vzhled, který je v pánské společenské módě nyní velmi oblíbený. Díky matnému materiálu jej doporučujeme na jakoukoliv pracovní, společenskou nebo slavnostní událost. 

Původní cena obleku: 6.999 Kč

Nová výprodejová cena: 3.499 Kč

Ušetříte: 3.500 Kč

VYPRODÁNO


Pánský oblek BANDI, model V.I.P. II Santi

Pánský oblek BANDI, model...
 Oživte Váš šatník o exkluzivní pánský oblek z nové modelové řady V.I.P. II. Santi. Moderní temně modrá barva obleku Vám dodá originální a stylový vzhled úspěšného muže. Matné provedení pánského obleku Vám umožní jeho univerzální využití. Můžete jej obléknout jak do zaměstnání, tak na jakoukoli společenskou událost. Vyniknete v něm například na svatbě jako svatební host, na plese nebo v tanečních. V modelu pánského obleku V.I.P. II. Santi se stane z každého muže elegantní gentleman.

Původní cena: 5.499 Kč

Nová výprodejová cena: 2.999 Kč

Ušetříte: 2.000 Kč

VYPRODÁNO


Pánský oblek BANDI, model ELDO II. Alonzo

Pánský oblek BANDI, model...
Jste muž, který nemá typickou postavu modela a třeba máte větší bříško? Pak je tento pánský oblek ELDO II. Alonzo vhodný právě pro Vás. Je totiž navržen v rovném střihu, které leccos zakryjí. Nejenže se v něm budete skvěle cítit, ale zároveň budete také skvěle vypadat.

Tento elegantní pánský oblek v tmavě šedé barvě přidá každému muži na respektu. Ať už to jsou manažeři v práci nebo studenti u zkoušek. Doporučujeme jej také na svatbu, ples, do tanečních, na večírek a jakoukoliv jinou společenskou událost.

Původní cena: 5.499 Kč

Nová výprodejová cena: 3.499 Kč

Ušetříte: 2.000 Kč

VYPRODÁNO


Pánský oblek BANDI, model ELDO II. Maldini

Pánský oblek BANDI, model...
Hledáte-li pánský oblek pro denní nošení například do práce, je tmavě šedý oblek ELDO II. Maldini tou pravou volbou. Klasický rovný střih s mírným vyštíhlením jistě ocení všichni muži i s nekonfekční postavou. Díky matnému provedení získáte do Vašeho šatníku univerzální oblek pro každou událost. Doporučujeme jej manažerům do práce, studentům ke zkouškám, na svatbu a na oslavy jubilea.

Původní cena obleku: 4.299 Kč

Nová výprodejová cena: 2.999 Kč

Ušetříte: 1.300 Kč


Pánský oblek BANDI, model ELDO II Christo

 Elegantní pánský oblek ELDO II Christo v tmavě šedé barvě je navržen pro všechny muže, kteří chtějí vyniknout ve společnosti. Matný oblek vám dodá na respektu a mužnosti v zaměstnání mezi kolegy i na společenských událostech.

Mírně vyštíhlený střih obleku nechá vyniknout linii mužského těla a sluší mužům všech věkových kategorií. Oblek doporučujeme manažerům do zaměstnání, kde podtrhne vaši serióznost. Velmi slavnostním dojmem budete působit v obleku na svatbě jako svatební host, na promoci, na plese a na dalších oslavných událostech.

Původní cena obleku: 5.499 Kč

Nová výprodejová cena: 2.999 Kč

Ušetříte: 2.500 Kč


Pánský oblek BANDI, model ELDO II. Espargaro

Pánský oblek BANDI, model...
Oživte svůj šatník o klasický elegantní pánský oblek ELDO II. Espargaro. Šedá žíhaná látka pánského obleku Vám dodá mladistvý a svěží vzhled. Tento nový model obleku rozjasní každý Váš pracovní i společenský outfit.

Matné provedení jistě oceníte, pokud nosíte každý den oblek do zaměstnání. Stejně tak jej využijete v případě, že potřebujete oblek do školy ke zkouškám nebo k promoci. Pánský oblekELDO II. Espargaro se také využijete, pokud jste pozvaný na svatbu nebo na oslavu jubilea.

Původní cena: 5.499 Kč

Nová výprodejová cena: 3.499 Kč

Ušetříte: 2.000 Kč


Pánský oblek BANDI, model V.I.P II. Carducci

Pánský oblek BANDI, model...
Pánský oblek V.I.P. II. Carducci je vyštíhlený model vhodný pro všechny moderní muže. Využije je manažer k dennímu nošení do zaměstnání, student u zkoušek i jakýkoli muž na ples či jinou společenskou událost.

Tlumená modř i jemný vzor dodávají tomuto obleku nádech exkluzivity a vytříbeného stylu. Specifická barva umožňuje kombinovat oblek s košilemi v moderních odstínech. Oblek vám nabízí možnost volit mezi černou, nebo hnědou barvou opasku a obuvi. Obě varianty působí skvěle.

Původní cena: 5.299 Kč

Nová výprodejová cena: 3.999 Kč

Ušetříte: 1.300 Kč


Pánský oblek BANDI, model V.I.P. II. Alberto

Pánský oblek BANDI, model...
Mírně vyštíhlený pánský oblek V.I.P. II. Alberto je navržen v oblíbeném odstínu tmavě hnědé. Pokud chcete okolí zaujmout, je právě tento oblek vhodný pro vás. Skvělý dojem v něm uděláte například na svatbě, na plese, v tanečních či na promocích, rodinné oslavě a dalších oslavných příležitostech.

Původní cena: 5.499 Kč

Nová výprodejová cena: 3.499 Kč

Ušetříte: 2.000 Kč

VYPRODÁNO


Pánský oblek BANDI, model ELDO II. Lauri

Pánský oblek BANDI, model...
 Pánský oblek ELDO II. Lauri v sobě perfektně kloubí eleganci a moderní trendy. Výjimečnost obleku dodávají zajímavé klopy do špice ve stylu "peak" a zešikmené kapsy. Oblek je ušitý z temně modré látky, která je oživená o centimetrové proužky světle modré barvy.

Díky matnému provedení je vhodný k jakékoli pracovní nebo společenské události, jako je například ples, svatba, taneční, oslava a další. Pohodlný, mírně vyštíhlený střih saka i kalhot, sluší mužům jakékoliv věkové kategorie. Jestli chcete ve společnosti nebo mezi svými kolegy v práci vyniknout, model Lauri je ideální volba.

Původní cena: 6.999 Kč

Nová výprodejová cena: 3.999 Kč

Ušetříte: 3.000 Kč


Pánský oblek BANDI, model SLIM TIBBI Leonardo

Pánský oblek BANDI, model...
Pánský oblek slim TIBBI Leonardo z nejvyšší módní řady Premium Collection je navržený z černé matné látky a oživen designovými prvky. Vyštíhlený oblek doporučujeme především mužům se štíhlou nebo atletickou postavou. Skvěle se hodí pro manažery do práce, pro studenty k maturitě nebo státnicím. Je vhodný také na ples, svatbu, do divadla a jiné společenské události.

Původní cena: 6.999 Kč

Nová výprodejová cena 4.499 Kč

Ušetříte: 2.500 Kč


Pánský oblek BANDI, model SLIM TIBBI Jorge

Pánský oblek BANDI, model...
Vyštíhlený pánský oblek slim TIBBI Jorge je vyroben v temném odstínu modré barvy. Decentní designové prvky dodávají elegantnímu modelu nádech ležérnosti. Díky matnému provedení je oblek univerzální pro jakoukoliv společenskou nebo pracovní událost. Oblek s vyštíhlením v oblasti pasu, boků a ramen skvěle sedí mužům se štíhlou nebo atletickou postavou. 

Původní cena: 6.999 Kč

Nová výprodejová cena: 3.999 Kč

Ušetříte: 3.000 Kč


Pánský svatební oblek ELDO II. Adone

Pánský svatební oblek ELD...
Sněhově bílý model svatebního obleku ELDO II. Adone je navržený pro ženichy na svatbu nebo jakéhokoli muže, který je na slavnostní události hlavním aktérem. Ve spojení s vhodnými doplňky budete v tomto bílém obleku působit uvolněným, ale zároveň slavnostním dojmem.

Původní cena: 5.699 Kč

Nová výprodejová cena: 2.699 Kč

Ušetříte: 3.000 Kč

VYPRODÁNO


Pánský oblek BANDI, model V.I.P. II Rafael

Pánské obleky BANDI, mode...
Návrháři od BANDI zvolili pro pánský oblek V.I.P. II Rafael temně šedou elegantní látku, která Vám dodá slavnostní vzhled. Tento model je navržený v mírně vyštíhleném střihu, který ocení všichni muži s konfekční postavou i například s menším bříškem. Pánský oblek doporučujeme ženichům i svatebním hostům. Nechá Vás vyniknout například na plese, v tanečních a na dalších oslavných událostech. 

Původní cena: 5.499 Kč

Nová výprodejová cena: 2.999 Kč

Ušetříte: 2.500 Kč

VYPRODÁNO


Pánský svatební oblek BANDI, model ELDO II. Vittore

Pánský svatební oblek ELD...
Dvojdílný mírně vyštíhlený model obleku, který je vhodný pro ženichy a muže v hlavní roli jakékoliv oslavné události. Elegantní  oblek  ELDO II. Vittore je vyroben z látky v barvě champagne, s jemným dezénovým proužkem a leskem. Doporučujeme jej pro letní období, v pozdním jaru nebo při začínajícím podzimu.

Původní cena: 5.699 Kč

Nová výprodejová cena: 2.699 Kč

Ušetříte: 3.000 KčTip pro vás

Podívejte se na otevírací dobu prodejen Pánské obleky BANDI. Odborní poradci vám rádi pomohou s výběrem pánského obleku a dalších doplňků pánské společenské módy. Přijměte od nás pozvání na dobrou kávu do příjemného prostředí prodejen Pánské obleky BANDI.
 
 
Od 1. 10. 2016 do 31. 10. 2016 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 8.999 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.099 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARTNERSKÉ ŠKOLY

Partnerské školy BANDI VAMOS - Pánské oblekyZjistěte si, zda je vaše škola partnerem BANDI VAMOS. Pokud ano, ušetříte při nákupu obleku několik set korun.      

                                   Číst více ...

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...