VÝPRODEJ

Pánský oblek BANDI, model COMFORT FIT II. Maldini - pohodlí pro běžné nošení

Pánský oblek BANDI, model...
VÝPRODEJ Chcete se v pánském obleku cítit příjemně, protože v něm chodíte například denně do práce? Pánský oblek BANDI, model COMFORT FIT II. Maldini je navržen v klasickém rovném střihu a z kvalitního materiálu, což vám poskytne absolutní pohodlí a stále upravený vzhled. Díky matnému provedení a tmavě šedé barvě získáte do vašeho šatníku univerzální oblek pro každou událost.

Pánský oblek od BANDI podpoří váš sebevědomý vzhled v zaměstnání. Stejně tak vám pomůže k úspěchu u zkoušek ve škole. Pro svůj elegantní vzhled jej můžete obléknout například na ples, k promoci, do tanečních, na svatbu nebo oslavu jubilea.


Popis pánského obleku

Pánský oblek BANDI, model...
Pánský oblek BANDI, model COMFORT FIT II. Maldini je navržen v klasickém stylu, který podporuje jeho rovný střih s mírným vyštíhlením v oblasti pasu. Toto střihové řešení vám zajistí, že vás oblek nebude nepohodlně stahovat a zdůrazňovat nežádoucí proporce. Právě naopak, pomůže vám schovat například větší bříško. Proto jej doporučujeme i mužům s nekonfekční postavou.  

Elegantní pánský oblek je ušitý z kvalitního a příjemného materiálu, který odpovídá potřebám častého nošení. Přesně vyvážená kombinace 40% vlny, 30% polyesteru a 30% viskózy navíc dodává materiálu velice praktické vlastnosti. Během teplých letních dnů jistě také oceníte vysokou prodyšnost a lehkost obleku. Minimální mačkavost a pevnost oblekové látky vám zajistí, že večer budete v pánském obleku vypadat stejně upraveně jako ráno.


Původní cena obleku: 4.299 Kč

Nová výprodejová cena: 2.999 Kč

Ušetříte: 1.300 Kč


UPOZORNĚNÍ Tento model pánského obleku je ve výprodeji v posledních velikostech a kusech. Každým dnem se obleky vyprodávají, proto vám nelze zaručit, zda je na vás správný rozměr tohoto modelu či ne. To zjistíte v prodejnách Pánské obleky BANDI.


Detail pánského obleku

Při focení zvolili stylisté od BANDI dva rozdílné outfity se stejným oblekem COMFORT FIT II. Maldini. První verze s bílou košilí a fialovou kravatou se hodí například pro svatebního hosta nebo do tanečních. Druhá varianta je ukázkou vhodného oblečení do zaměstnání. Tvoří jej bílá košile s modrými proužky doplněná tmavě modrou kravatou.

Pánský oblek BANDI, model...
Pánský oblek BANDI, model...
Pánský oblek BANDI, model...

Tip pro vás

Všimněte si, jak barevné sladění kapesníčku s kravatou dodává prvnímu modelu šmrnc. Nemusíte složitě a zdlouhavě hledat takový kapesníček, který by se k vaší kravatě hodil. Podívejte se na kompletní set pánské kravaty a kapesníčku BANDI za výhodné ceny.


Rady pro vás

Dostali jste pozvání na svatbu a nevíte, jak se vhodně obléknout? Čtěte, jak si vybrat správné oblečení jako svatební host, aby jste si neudělali před rodinou nevěsty a ženicha ostudu.
 
 
Od 1. 10. 2016 do 31. 3. 2017 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 8.999 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.099 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARTNERSKÉ ŠKOLY

Partnerské školy BANDI VAMOS - Pánské oblekyZjistěte si, zda je vaše škola partnerem BANDI VAMOS. Pokud ano, ušetříte při nákupu obleku několik set korun.      

                                   Číst více ...

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...