VÝPRODEJ

Pánský oblek BANDI, model TAILORED FIT II. Benicio - udělá z vás opravdového muže

Pánský oblek BANDI, model...
VÝPRODEJ Hledáte pánský oblek, který podpoří váš mužný vzhled? Nový model pánského obleku TAILORED FIT II. Benicio je pro vás tou pravou volbou. A to díky elegantní černé látce, která vás zvýrazní a přidá vám na respektu.

Vynikněte v pánském obleku TAILORED FIT II. Benicio při jakékoli události. Díky matnému provedení je pánský oblek univerzální, a proto jej můžete využít do zaměstnání, na svatbu, k promoci, na oslavy jubilea nebo do tanečních.

Popis pánského obleku

Návrháři od BANDI zvolili pro pánský oblek mírně vyštíhlený střih, který se vyznačuje zúžením saka v oblasti pasu a boků. Toto střihové řešení doporučujeme mužům s běžnou konfekční postavou. Oblek vám dokonce pomůže skrýt i menší bříško. Přesto díky vyštíhlenému saku na vás oblek nebude nevzhledně povlávat a nechá vyniknout siluetu mužské postavy. Zešikmené kapsy saka a zapínání na dva knoflíky zeštíhlení ještě více podpoří.

Prvotřídní vlněný materiál, ze kterého je pánský oblek zhotoven, má vlastnosti, které ocení každý moderní muž. Prodyšnost, minimální mačkavost a pevnost látky zajišťuje vyvážená směs 55% vlny, 30% polyesteru a 15% viskózy. Proto drží oblek stále svůj tvar a perfektní vzhled.

Profesionální krejčové od BANDI vám upraví oblek podle potřeby, abyste vypadali perfektně a udělali dojem.


Původní cena obleku: 5.499 Kč

Nová výprodejová cena: 2.999 Kč

Ušetříte: 2.500 Kč


UPOZORNĚNÍ Tento model pánského obleku je ve výprodeji v posledních velikostech a kusech. Každým dnem se obleky vyprodávají, proto vám nelze zaručit, zda je na vás správný rozměr tohoto modelu či ne. To zjistíte v prodejnách Pánské obleky BANDI.


Příklad vhodného outfitu pro ženicha

Jako ženich byste měl na svatbě vyniknout mezi ostatními svatebními hosty. Podívejte se, jak toho můžete docílit s pánským oblekem TAILORED FIT II. Benicio v kombinaci s champagne košilí se zapínáním rukávů na manžetové knoflíčky. Ta vytvoří efektní kontrast s černou látkou obleku a vy budete působit velmi elegantně. Slavnostní vzhled ještě podpoříte svatební kravatou ve stejné barvě champagne.

Pánský oblek BANDI, model...
Pánský oblek BANDI, model...
Pánský oblek BANDI, model...
Pánský oblek BANDI, model...
Pánský oblek BANDI, model...
Pánský oblek BANDI, model...

Tip pro vás

Pánský oblek BANDI, model...
Všimněte si na fotografii, jak manžetové knoflíčky mohou decentně ozdobit rukávy a dodat celému outfitu nádech luxusu. Svatba je ideální příležitost, kdy si tento drobný pánský šperk můžete vzít i vy. Perfektně jím vyjádříte váš osobitý styl a jedinečnost události. Vyberete si z rozmanitých druhů manžetových knoflíčků na e-shopu www.BandiVamos.cz.
 
 
Od 1. 10. 2016 do 31. 3. 2017 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 8.999 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.099 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARTNERSKÉ ŠKOLY

Partnerské školy BANDI VAMOS - Pánské oblekyZjistěte si, zda je vaše škola partnerem BANDI VAMOS. Pokud ano, ušetříte při nákupu obleku několik set korun.      

                                   Číst více ...

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...