VÝPRODEJ

Pánský oblek BANDI, model TAILORED FIT II. Nino – pro výjimečné muže

Pánský oblek BANDI, model...
VÝPRODEJ Návrháři od BANDI vytvořili pánský oblek BANDI, model TAILORED FIT II. Nino ve vysoce elegantním stylu pro každého muže. Černá látka obleku s mírným leskem vám navíc přidá na důrazu a dodá vám nádech luxusu.

Oblékněte si tento nový model pánského obleku například na svatbu, ples, oslavy nebo do tanečních. V jakékoli společnosti vám pánský oblek od BANDI dodá pocit výjimečnosti.

Popis pánského obleku

Pánský oblek BANDI, model...
Sako i kalhoty tohoto pánského obleku jsou ušity v mírně vyštíhleném střihu. Tento střih je vyhledávaný u mužů s běžnou konfekční postavou. Pánský oblek TAILORED FIT II. Nino vám navíc pomůže skrýt i menší bříškoOblíbené střihové řešení doplňují také moderní detaily v mírně ležérním stylu, jako je například zapínání saka na dva knoflíky a zešikmené kapsy.

K vašemu maximálnímu komfortu přispívá také kvalitní vlněný materiál. Díky přesně vyváženému složení 70% vlny a 30% polyesteru je látka obleku pevná a minimálně mačkavá. Pánský oblek si tak udrží stále svůj tvar a perfektní vzhled. Během letních měsíců jistě oceníte také prodyšnost a lehkost obleku. Užijte si vaše významné události v naprostém pohodlí.

Profesionální krejčové od BANDI vám upraví oblek podle potřeby, abyste vypadali perfektně a udělali dojem.


Původní cena obleku: 6.999 Kč

Nová výprodejová cena: 3.999 Kč

Ušetříte: 3.000 Kč


UPOZORNĚNÍ Tento model pánského obleku je ve výprodeji v posledních velikostech a kusech. Každým dnem se obleky vyprodávají, proto vám nelze zaručit, zda je na vás správný rozměr tohoto modelu či ne. To zjistíte v prodejnách Pánské obleky BANDI.


Detail pánského obleku

Při focení v ateliéru byla k tmavému pánskému obleku TAILORED FIT II. Nino zvolená elegantní fialová kombinace košile a kravaty. V tomto slavnostním outfitu rozhodně uděláte dojem například na svatbě jako svatební host.

Pánský oblek BANDI, model...
Pánský oblek BANDI, model...
Pánský oblek BANDI, model...

Doporučujeme

Všimněte si barevného sladění kapesníčku s kravatou, které dodává celému outfitu šmrnc. Nemusíte složitě a zdlouhavě hledat takový kapesníček, který by se vám k vaší kravatě hodil. Podívejte se na kompletní set pánské kravaty a kapesníčku BANDI za výhodné ceny.
 
 
Pouze do 31. 08. 2017 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 8.999 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARTNERSKÉ ŠKOLY

Partnerské školy BANDI VAMOS - Pánské oblekyZjistěte si, zda je vaše škola partnerem BANDI VAMOS. Pokud ano, ušetříte při nákupu obleku několik set korun.      

                                   Číst více ...

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...