Pánské kabáty

Pánský kabát BANDI, model tailored Sergio - kvalita pro každou příležitost

Pánský kabát BANDI, model...
Potřebujete opravdu kvalitní kabát, který vás zahřeje v mrazivých dnech? Dokonalou volbou je nově navržený pánský kabát BANDI, model tailored Sergio. Velice elegantní design černého kabátu s šedým melírem je doplněn o moderní detaily, které dotváří perfektní celkový dojem.

Oblékáte se rád elegantně za každých podmínek? Pánský kabát BANDI, model tailored Sergio se vám bude hodit na každou příležitost v chladných měsících, a to po celý den. Využijete jej jak na každodenní nošení, tak na výjimečné události, jako je například ples, návštěva divadla nebo taneční.

Rada pro vás: muž v kabátě vypadá vždy lépe a více zaujme než muž ve sportovní bundě. 

Popis pánského kabátu

Délka kabátu je navržena tak, aby zakryla pánské oblekové sako a zároveň lichotila každé mužské postavě. Při tvorbě dekoračních prvků se v první řadě myslelo na praktickou funkci pro vaše potřeby. Tak aby prvek nesloužil pouze na ozdobu, ale byl pro vás vždy funkční. Jako například ozdobná přezka na límci kabátu, která při běžném nošení není vidět. Pokud vás v průběhu dne zasáhne silný vítr a vy u sebe nebudete mít šálu, nevadí. Postačí vám jemné přizvednutí límce, zapnutí přezky a váš hrudník bude spolehlivě chráněn před větrem.

Pánský kabát BANDI, model tailored Sergio je navržen v oblíbeném rovném střihu. Díky tomu jej obléknou i muži s nekonfekční postavou. Kabát skvěle zakryje drobné nedokonalosti. Vysoce kvalitní materiál s podílem 66 % vlny vás zahřeje i v mrazivých dnech. Kabát je velmi příjemný na omak, při kontaktu s pokožkou vás nebude kousat a dokonale drží tvar.

Cena pánského kabátu je 6.999 Kč a můžete si jej vyzkoušet ve značkových prodejnách BANDI nebo objednat z pohodlí vašeho domova v e-shopu www.BandiVamos.cz.


Detaily pánského kabátu

Pánský kabát BANDI, model...
Pánský kabát BANDI, model...
Pánský kabát BANDI, model...
Pánský kabát BANDI, model...


Tip navíc

Dotáhněte váš vzhĺed k dokonalosti pánskou šálou BANDI. Elegantní šály vás zahřejí a skvěle oživí váš vzhled, ať už jdete do zaměstnání nebo na ples. Podívejte se na široký výběr barev a vzorů pánských šál BANDI.

 
 
Pouze do 31. 3. 2018 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 9.699 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARTNERSKÉ ŠKOLY

Partnerské školy BANDI VAMOS - Pánské oblekyZjistěte si, zda je vaše škola partnerem BANDI VAMOS. Pokud ano, ušetříte při nákupu obleku několik set korun.      

                                   Číst více ...

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...