Pánské kabáty

Pánský kabát BANDI, model slim Bonn - pohodlný a stylový

Pánský kabát BANDI, model...
Pánský kabát slim Bonn přidá starším mužům na elegantním vzhledu a mladším na mužnosti. Délka pánského kabátu nad kolena vám perfektně zakryje sako. Proto jej doporučujeme nosit mužům do zaměstnání, do společnosti nebo na slavnostní události. Jednoduchost a ležérní styl modelu vám umožní praktické využití kabátu také pro volný čas. Například v kombinaci se svetrem a riflemi.

Pokud chcete vypadat skvěle a být i v mrazivých dnech v teple, je právě tento vlněný kabát v černé barvě pro vás vhodný.


Popis pánského kabátu

Pánský kabát Bonn je navržen v moderním vyštíhleném střihu, který skvěle vytvaruje Vaši postavu. Černý kabát, s propracovanou podšívkou metalické barvy, je oživený o designové prvky. Například zešikmené kapsy saka a jednoduchý vzhled podporují ležérní styl podle nejnovějších módních trendů.  

Pánský kabát BANDI - Clas...
Elegantní kabát je navíc opatřen zateplenou odlehčenou vložkou, která je vysoce prodyšná, větruvzdorná, velmi dobře izoluje a stabilizuje teplotu. Je ušitý z kvalitního materiálu, díky kterému kabát splňuje kritéria i velice náročného muže. Kabát je složený z 75% vlny, 15% viskózy, 8% akrylu a 2% kašmíru. Tato vyvážená kombinace vám zajistí minimální mačkavost kabátu a hlavně pohodlí i při celodenním nošení. Díky těmto vlastnostem jej můžete nosit jak v podzimním období, tak i v mrazivých zimních dnech. 

Cena kabátu je 4.999 Kčmůžete si jej vyzkoušet v prodejnách BANDI nebo z pohodlí Vašeho domova objednat na e-shopu www.BandiVamos.cz.


Detaily pánského kabátu

K elegantnímu kabátu BONN byl při fotografování nové kolekce vybrán model stylového pánského obleku BANDI, model V.I.P II. Moretti v tmavě šedé barvě, který zdůraznil přednosti kabátu. Což je především jeho moderní a ležérní střih.

Pánský kabát BANDI - Clas...
Pánský kabát BANDI - Clas...
Pánský kabát BANDI - Clas...


Tip pro vás

Dotáhněte svůj zimní outfit k dokonalosti a pořiďte si hezké a hřejivé pánské šály na e-shopu BandiVamos.cz. Kvalitní šály jsou vhodné pro nošení ke společenskému nebo volnočasovému oblečení.


Neutrácejte zbytečně

Využijte slevy pro první nákup a pořiďte si pánský kabát u BANDI VAMOS levněji. Vyplňte Test pro muže a pořiďte si tento kabát za ještě nižší cenu. 
 
 
Od 1. 10. 2016 do 31. 3. 2017 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 8.999 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.099 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARTNERSKÉ ŠKOLY

Partnerské školy BANDI VAMOS - Pánské oblekyZjistěte si, zda je vaše škola partnerem BANDI VAMOS. Pokud ano, ušetříte při nákupu obleku několik set korun.      

                                   Číst více ...

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...