Pánské kabáty

Pánský kabát BANDI, model tailored Vasto - praktický pro všechny události

Pánský kabát BANDI, model...
VÝPRODEJ Pánský kabát BANDI, model tailored Vasto propojuje elegantní design a praktické prvky. Díky tomu získáte univerzální kabát, který vám zajistí stylový vzhled k obleku i k riflím. Proto jej doporučujeme do zaměstnání, na společenské události i ve volném čase. 

Kabát z luxusní Premium Collection je navržen v oblíbeném rovném střihu z velmi kvalitního bavlněného materiálu. Pánský kabát Vasto vám zajistí pohodlí a zahřeje vás i v mrazivých zimních dnech.


Popis pánského kabátu

Pánský kabát Vasto je navržen v oblíbeném rovném střihu Tailored. Díky tomu jej obléknou muži běžné i nekonfekční postavy. Skvěle také zakryje drobné nedokonalosti, jako je například menší bříško.

Pánský kabát BANDI - Prem...
Moderní detaily, jako jsou například úzké klopy a zešikmené kapsy, dodávají kabátu eleganci a styl. Praktickým a zároveň designovým prvkem je odnímatelný límec se zapínáním ke krku. Pokud vám bude venku velká zima, jednoduše vytáhnete hřejivý límec a zapnete si jej až ke krku. 

K Vašemu maximálnímu pohodlí během přispívá také špičkový vlněný materiál kabátu. Přesně vyvážená kombinace 80% vlny, 10% viskózy a 10% akrylu vám zajistí minimální mačkavost a prodyšnost kabátu. Tepelná vložka velmi dobře izoluje, stabilizuje teplotu a je větruvzdorná.

Cena kabátu je 5.999 Kč a můžete si jej vyzkoušet v prodejnách BANDI nebo z pohodlí Vašeho domova objednat na e-shopu www.BandiVamos.cz.


Původní cena kabátu: 5.999 Kč

Nová výprodejová cena: 3.499 Kč

Ušetříte: 2.500 Kč


UPOZORNĚNÍ Tento model kabátu je ve výprodeji v posledních velikostech a kusech. Každým dnem se kabáty vyprodávají, proto vám nelze zaručit, zda je na vás správný rozměr tohoto modelu či ne. To zjistíte v prodejnách Pánské obleky BANDI.


Detaily pánského kabátu

Při fotografování pánského kabátu Vasto, byl použit elegantní tmavě šedý oblek, který eleganci modelu a skvěle ho barevně doladil. Podívejte se na detailní fotografie pánského kabátu na e-shopu www.BandiVamos.cz.

Pánský kabát BANDI - Prem...
Pánský kabát BANDI - Prem...
Pánský kabát BANDI - Prem...
Pánský kabát BANDI - Prem...
Pánský kabát BANDI - Prem...
Pánský kabát BANDI - Prem...


Tip pro vás

Dotáhněte svůj outfit k dokonalosti a pořiďte si hezké a hřejivé pánské šály v e-shopu BandiVamos.cz. Kvalitní šály jsou vhodné pro nošení ke společenskému nebo volnočasovému oblečení.


Tip navíc

Chcete oživit šatník na zimních společenských událostech, jako je například divadlo či ples? Pořiďte si kapesníček do kapsy saka, který vyzdvihne úroveň vašeho oblečení, oživí váš vzhled a zároveň se pomocí kapesníčku barevně sladíte s šaty Vaší partnerky. Podívejte se na aktuální nabídku kapesníčků do saka na e-shopu Bandi Vamos a na další doplňky pánské společenské módy.
 
 
Od 1. 10. 2016 do 31. 3. 2017 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 8.999 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.099 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARTNERSKÉ ŠKOLY

Partnerské školy BANDI VAMOS - Pánské oblekyZjistěte si, zda je vaše škola partnerem BANDI VAMOS. Pokud ano, ušetříte při nákupu obleku několik set korun.      

                                   Číst více ...

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...