Pánské kabáty

Pánský kabát BANDI, model tailored Darello - kvalita na první pohled

Pánský kabát BANDI, model...
Chcete mít opravdu originální kabát nejvyšší kvality? Pak je pro vás ideální volbou nový kabát BANDI, model tailored Darello, z limitované edice MARTIN KRAUS. Velice elegantní design šedého kabátu je doplněn o moderní detaily, které decentně oživí váš vzhled. Je ušitý z prvotřídního vlněného materiálu a splňuje požadavky i velmi náročných mužů.

Díky prodloužené délce je kabát vhodný pro nošení k pánským oblekům. Proto jej doporučujeme do zaměstnání, do tanečních nebo na ples. Je ideální také pro běžné denní nošení ve volném čase místo bundy. Například k riflím.

Popis pánského kabátu

Součaným trendem pro tuto zimní sezónu je dvouřadé zapínání kabátu. Toto zapínání vytváří uniformní vzhled, který ženy doslova milují. Perfektní zpracování každého detailu dělá z kabátu BANDI, model Darello, exkluzivní a vysoce kvalitní oblečení, které poznáte na první pohled.

Prvotřídní materiál z 80% přírodní vlny vás zahřeje i v mrazivých dnech. Přírodní materiál, ze kterého je kabát vyroben, je velice příjemný na omak. Pro další praktické vlastnosti je složení doplněno o 10 % viskózy a 10 % akrylu. Tato kombinace vám zajistí, že si kabát drží stálý tvar. Díky tomu bude pořád jako nový. Jistě také oceníte zvýšenou odolnost vůči dešti a větru.

Cena kabátu je 7.999 Kč. Kabát BANDI, model Darello, je vyroben v exkluzivní limitované edici MARTIN KRAUS. Jeho počet kusů je omezen a vy si můžete být jisti, že se tento model, už nikdy ve výrobě BANDI nebude opakovat. Můžete si být jisti, že budete mít originál.


Detaily pánského kabátu

Pánský kabát BANDI, model...
Pánský kabát BANDI, model...
Pánský kabát BANDI, model...
Pánský kabát BANDI, model...
Pánský kabát BANDI, model...
Pánský kabát BANDI, model...


Tip navíc

Dotáhněte váš outfit k dokonalosti pánskou šálou BANDI. Elegantní šály vás zahřejí a skvěle oživí váš vzhled ať už jdete do zaměstnání nebo na ples. Podívejte se na široký výběr barev a vzorů pánských zimních šál

Doporučení herce Martina Krause

kabat_bandi_darello_marti...
Pokud se v zimě chcete cítit jako v bavlnce a ještě u toho skvěle vypadat, doporučuji právě tento model kabátu BANDI.

Váš Martin Kraus
 
 
Od 1. 10. 2016 do 31. 3. 2017 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 8.999 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.099 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARTNERSKÉ ŠKOLY

Partnerské školy BANDI VAMOS - Pánské oblekyZjistěte si, zda je vaše škola partnerem BANDI VAMOS. Pokud ano, ušetříte při nákupu obleku několik set korun.      

                                   Číst více ...

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...