Pánské kabáty

Pánský kabát BANDI, model tailored Castello - zahřeje i v mrazivých dnech

Pánský kabát BANDI, model...
V exkluzivním kabátu z limitované edice MARTIN KRAUS budete vypadat naprosto dokonale. Návrháři od BANDI vytvořili nový pánský kabát ve vysoce elegantním stylu. Design je navržen v prodloužené délce tak, aby vám kabát zakrýval délku saka. Díky tomu jej využijete k oblekům do zaměstnání nebo na společenskou událost. Doporučujeme jej také k riflím pro nošení ve volném čase.

Oblíbený rovný střih kabátu a prvotřídní materiál z přírodní vlny vám zajistí maximální pohodlí. Pokud chcete vypadat skvěle i v zimě, je pánský kabát Castello vhodný právě pro vás.

Popis pánského kabátu 

Model pánského kabátu Castello je vyrobený v rovném střihu, který sluší mužům jakékoliv postavy. Dvouřadé zapínání na knoflíky vytváří uniformní vzhled, který je současným módním trendem. Perfektní zpracování každého detailu spolu s elegantním designem dodává kabátu nádech luxusu.

Prvotřídní materiál z 80% přírodní vlny vás zahřeje i v mrazivých dnech. Pro další praktické vlastnosti je složení doplněno o 10 % viskózy a 10 % akrylu. Tato kombinace vám zajistí, že si kabát drží stálý tvar. Díky tomu bude pořád jako nový. Jistě také oceníte zvýšenou odolnost vůči dešti a větru.

Cena kabátu BANDI, Castello je 7.999 Kč. Kabát je z exkluzivní limitované edice Martin Kraus a počet kusů je omezen. Tento model, už se nikdy ve výrobě BANDI nebude opakovat. Můžete si být jisti, že budete mít originál.


Detaily pánského kabátu

Pánský kabát BANDI, model...
Pánský kabát BANDI, model...
Pánský kabát BANDI, model...
Pánský kabát BANDI, model...
Pánský kabát BANDI, model...
Pánský kabát BANDI, model...


Tip navíc

Dotáhněte váš outfit k dokonalosti pánskou šálou BANDI. Elegantní šály vás zahřejí a skvěle oživí váš vzhled ať už jdete do zaměstnání nebo na ples. Podívejte se na široký výběr barev a vzorů pánských zimních šál.  


Doporučení herce Martina Krause

kabat_bandi_castello_mart...
Pokud se v zimě chcete cítit jako ve vyhřáté bavlnce a ještě u toho skvěle vypadat, doporučuji právě tento model kabátu BANDI.

Váš Martin Kraus
 
 
Od 1. 10. 2016 do 31. 3. 2017 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 8.999 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.099 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARTNERSKÉ ŠKOLY

Partnerské školy BANDI VAMOS - Pánské oblekyZjistěte si, zda je vaše škola partnerem BANDI VAMOS. Pokud ano, ušetříte při nákupu obleku několik set korun.      

                                   Číst více ...

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...