Pánské kalhoty

Pánské volnočasové kalhoty BANDI, model slim Barrdi

Volnočasové kalhoty BANDI...
Chcete vypadat elegantně a ukázat svůj styl i ve svém volném čase? Vyzkoušejte volnočasové kalhoty BANDI, model slim Barrdi a zjistíte jejich přednosti.

Ať už se chystáte na neformální schůzku s přáteli do restaurace, do kina s partnerkou nebo na rande, tyto volnočasové kalhoty vždy oceníte. V trendových pánských kalhotech Barrdi v tmavě modré barvě se budete cítit zaručeně pohodlně a uvolněně po celý den. Pánské kalhoty doporučujeme taktéž do zaměstnání, kde nemusíte nosit formální oděv.

Více info

Pánské volnočasové kalhoty BANDI, model DANTE Notte

Pánské volnočasové kalhot...
Chcete vypadat elegantně i ve svém volném čase? Vyzkoušejte volnočasové kalhoty BANDI, model DANTE Notte.

Ať už máte v plánu rande, neformální večeři s přáteli nebo návštěvu kina, volnočasové kalhoty DANTE Notte vždy oceníte. V moderních kalhotách Notte v černé barvě se budete cítit neuvěřitelně pohodlně a uvolněně celý den. Využijete je taky do zaměstnání, pokud nemusíte nosit formální oděv. 


Více info

Pánské volnočasové kalhoty BANDI, model DANTE Sabbia

Pánské volnočasové kalhot...
S pánskými volnočasovými kalhotami DANTE Sabbia budete vypadat elegantně i ve svém volném čase. 

Pánské volnočasové kalhoty BANDI, model DANTE Sabbia, využijete při neformální večeři s přáteli v restauraci nebo třeba na rande. Budete se v nich cítit zaručeně pohodlně a uvolněně i po celodenním nošení. Doporučujeme je také do zaměstnání, kde nemusíte nosit formální oblečení. 


Více info

Pánské volnočasové kalhoty BANDI, model DANTE Pietro

Pánské volnočasové kalhot...
Pánské volnočasové kalhoty DANTE Pietro vám zaručí, že se budete cítit pohodlně i po celodenním nošení. 

Pánské volnočasové kalhoty BANDI, model DANTE Pietro, doporučujeme nosit na neformální večeře, na rande nebo třeba do kina. Doporučujeme je také do zaměstnání, kde nemusíte nosit formální oblečení. 


Více info

Pánské volnočasové kalhoty BANDI, model slim Leon

Pánské volnočasové kalhot...
Chcete vypadat elegantně a ukázat svůj styl i ve svém volném čase? Ať už se chystáte na neformální schůzku s přáteli, do kina, nebo na rande se ženou. V trendových pánských kalhotech LEON v černé barvě se budete cítit zaručeně pohodlně a uvolněně po celý den. Pánské kalhoty doporučujeme taktéž do zaměstnání, kde nemusíte nosit formální oděv.


Více info

Pánské kalhoty BANDI, model slim TIBBI Gaston

Pánské kalhoty BANDI, mod...
Společenské kalhoty slim TIBBI Gaston v černé barvě jsou navržené pro moderního muže. Zaujme vás jednoduchost a elegance v kombinaci s propracovanými detaily, které kopírují nejnovější módní trendy. 

Elegantní kalhoty Gaston jsou díky černé barvě velice praktické a univerzální pro jakoukoli pracovní nebo společenskou událost. Doporučujeme je manažerům k dennímu nošení, studentům ke zkouškám, svatebním hostům a podobně. Oblíbili si je také muži pro nošení ve volném čase ke košili s rozhalenkou.


Více info

Pánské kalhoty BANDI, model slim TIBBI Noe

Pánské kalhoty BANDI, mod...
VÝPRODEJ Elegantní společenské kalhoty slim TIBBI Noe jsou vyštíhleného střihu, ušité ze světle šedé látky. Kalhoty jsou oblíbené u manažerů, kteří nemusí chodit do práce denně v obleku. Doporučujeme je také studentům ke zkouškám nebo pro nošení ve volném čase.

Díky černým detailům na zadních kapsách můžete kalhoty zkombinovat například s tmavým sakem. Nebo je můžete nosit jen s košilí a svetrem. Vzniknou vám outfity, které příjemně zpestří všední oblečení a dodají vám na eleganci.   


Více info

 
 
Od 1. 10. 2016 do 31. 3. 2017 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 8.999 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.099 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARTNERSKÉ ŠKOLY

Partnerské školy BANDI VAMOS - Pánské oblekyZjistěte si, zda je vaše škola partnerem BANDI VAMOS. Pokud ano, ušetříte při nákupu obleku několik set korun.      

                                   Číst více ...

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...