Pánské kalhoty

Pánské volnočasové kalhoty BANDI, model DANTE Notte

Pánské volnočasové kalhot...
VÝPRODEJ Chcete vypadat elegantně i ve svém volném čase? Vyzkoušejte volnočasové kalhoty BANDI, model DANTE Notte.

Ať už máte v plánu rande, neformální večeři s přáteli nebo návštěvu kina, volnočasové kalhoty DANTE Notte vždy oceníte. V moderních kalhotách Notte v černé barvě se budete cítit neuvěřitelně pohodlně a uvolněně celý den. Využijete je taky do zaměstnání, pokud nemusíte nosit formální oděv. 


Popis pánských kalhot

Pánské volnočasové kalhot...
Pro model kalhot DANTE Notte byla zvolena pevnější černá látka. Jedinečnost kalhot je zdůrazněná moderními kovovými detaily. Nad pravou zadní kapsou s nápisem BANDI VAMOS, u levé klínové kapsy s nápisem LIMITED EDITION. 

Volnočasové kalhoty BANDI, model DANTE Notte byly navrženy ve střihu slim, tedy vyštíhleném. Proto vám kalhoty dokonale padnou. Díky příjemnému a měkkému materiálu ze 100% přírodní bavlny budete mít pocit naprostého pohodlí i při celodenním nošení. Kalhoty jsou z pevné teplejší látky, proto je využijete i v chladném počasí.

Cena volnočasových kalhot je 1.699 Kč. Aktuální nabídku pánských kalhot BANDI naleznete na e-shopu BandiVamos.cz.


Původní cena kalhot: 1.699 Kč

Nová výprodejová cena: 899 Kč

Ušetříte: 800 Kč


UPOZORNĚNÍ Tento model obleku je ve výprodeji v posledních velikostech a kusech. Každým dnem se obleky vyprodávají, proto vám nelze zaručit, zda je na vás správný rozměr tohoto modelu či ne. To zjistíte v prodejnách Pánské obleky BANDI.


Detaily volnočasových kalhot

Pánské volnočasové kalhot...
Pánské volnočasové kalhot...


Tip pro Vás

Přemýšlíte, s čím zkombinovat černé volnočasové kalhoty, abyste vypadali elegantně? Podívejte se na nabídku pánských volnočasových košil BANDI a vyberte si tu pravou. 


Doporučujeme

Ke kalhotám DANTE Notte volte především volnočasovou obuv. Podívejte se na nabídku ručně šité pánské obuvi BANDI, která perfektně padne k vašim volnočasovým kalhotám.

 
 
Pouze do 31. 12. 2017 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 8.999 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARTNERSKÉ ŠKOLY

Partnerské školy BANDI VAMOS - Pánské oblekyZjistěte si, zda je vaše škola partnerem BANDI VAMOS. Pokud ano, ušetříte při nákupu obleku několik set korun.      

                                   Číst více ...

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...