Pánské kalhoty

Pánské volnočasové kalhoty BANDI, model DANTE Sabbia

Pánské volnočasové kalhot...
AKCE V.I.P. S pánskými volnočasovými kalhotami DANTE Sabbia budete vypadat elegantně i ve svém volném čase. 

Pánské volnočasové kalhoty BANDI, model DANTE Sabbia, využijete při neformální večeři s přáteli v restauraci nebo třeba na rande. Budete se v nich cítit zaručeně pohodlně a uvolněně i po celodenním nošení. Doporučujeme je také do zaměstnání, kde nemusíte nosit formální oblečení. 


Popis pánských kalhot

Pánské volnočasové kalhot...
Kalhoty DANTE Sabbia jsou ušity z pevné béžové látky. Kalhoty jsou ozdobeny moderními kovovými prvky. Nad pravou zadní kapsou s nápisem BANDI VAMOS, u levé klínové kapsy s nápisem LIMITED EDITION. 

Volnočasové kalhoty BANDI, model DANTE Sabbia, jsou ušity v oblíbeném slim střihu, tedy vyštíhleném. Kalhoty vám dokonale padnou na tělo. Díky příjemnému a měkkému materiálu ze 100% přírodní bavlny se budete cítit pohodlně i po celém dni. Kalhoty jsou z pevné teplejší látky, proto je využijete i v chladném počasí.

Cena volnočasových kalhot je 1.699 Kč. Aktuální nabídku pánských kalhot BANDI naleznete na e-shopu BandiVamos.cz.


Původní cena kalhot: 1.699 Kč

Akční V.I.P. cena kalhot: 899 Kč

Ušetříte: 800 Kč


Akční V.I.P. cena platí pouze do 30.06.2017 pro klienty, kteří prodejci předloží svou V.I.P. Club kartu BANDI. Nemáte ještě V.I.P. Club kartu BANDI a chcete šetřit tisíce korun při nákupu společenského oblečení značky BANDI? Jen na obleku můžete ušetřit až 4.000 Kč! A to už stojí za to. Přečtěte si, co musíte udělat proto, abyste V.I.P. kartu BANDI získali. Každý měsíc nové položky pro V.I.P. klienty!


Aktuální nabídku pánských kalhot BANDI naleznete na e-shopu BandiVamos.cz.


Detaily volnočasových kalhot

Pánské volnočasové kalhot...
Pánské volnočasové kalhot...


Tip pro Vás

Nevíte, s čím zkombinovat černé volnočasové kalhoty, abyste vypadali skvěle? Vybírejte z exkluzivních pánských volnočasových košil BANDI.


Doporučujeme

Ke kalhotám DANTE Sabbia jednoznačně volte volnočasovou obuv. Vybírejte z nabídky ručně šité pánské obuvi BANDI, která k nim perfektně sedne.
 
 
Pouze do 30. 6. 2017 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 8.999 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARTNERSKÉ ŠKOLY

Partnerské školy BANDI VAMOS - Pánské oblekyZjistěte si, zda je vaše škola partnerem BANDI VAMOS. Pokud ano, ušetříte při nákupu obleku několik set korun.      

                                   Číst více ...

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...