Pánské kalhoty

Pánské kalhoty BANDI, model slim TIBBI Gaston

Pánské kalhoty BANDI, mod...
Společenské kalhoty slim TIBBI Gaston v černé barvě jsou navržené pro moderního muže. Zaujme vás jednoduchost a elegance v kombinaci s propracovanými detaily, které kopírují nejnovější módní trendy. 

Elegantní kalhoty Gaston jsou díky černé barvě velice praktické a univerzální pro jakoukoli pracovní nebo společenskou událost. Doporučujeme je manažerům k dennímu nošení, studentům ke zkouškám, svatebním hostům a podobně. Oblíbili si je také muži pro nošení ve volném čase ke košili s rozhalenkou.


Popis pánských kalhot

Elegance kalhot spočívá v jejich jednoduchém provedení, které je doplněno o decentní designové prvky. Například šedé lemy na zadních kapsách a žíhané knoflíky vám umožní kombinovat kalhoty například s šedými doplňky, které oživí váš vzhled.

Společenské kalhoty Gaston jsou vyrobeny především z kvalitní přírodní vlny ze 70 %, která vám zajistí prodyšnost a pohodlí. Materiál je doplněný o polyester z 20 % a viskózu z 10 %, pro ještě lepší pocit i při celodenním nošení. Díky vyváženému složení materiálu se látka kalhot minimálně mačká a spolu s puky si kalhoty zachovají správnou elegantní formu.

Střih kalhot je navržen v moderním vyštíhleném provedení bez sámků, který je vhodný pro muže všech věkových kategorií. Střih modelové řady slim TIBBI je u mužů velice oblíbený a žádaný.

Cena kalhot je 1.699 Kč a jistě je oceníte na společenské události k saku nebo ve volném čase. 


Aktuální nabídku pánských kalhot BANDI naleznete na e-shopu BandiVamos.cz.


Detaily kalhot Gaston

Pánské kalhoty BANDI, mod...
Pánské kalhoty BANDI, mod...
Pánské kalhoty BANDI, mod...


Tip pro vás

Nebojte se zvolit k černým kalhotám GASTON obléknout šedé sako. Tato kontrastní kombinace je v současnosti velice moderní a oblíbená. Dodá vám uvolněný, ležérní vzhled a přesto stále budete vypadat elegantně. Podívejte se, jak vypadá šedé volnočasové sako Domenico a inspirujte se.


Doporučujeme

Ke společenským kalhotám doporučujeme vždy nosit opasek. Jeho barvu vybírejte podle barvy vaší obuvi. Například k černým botám si vezměte také černý opasek. Díky tomu budete v celkovém outfitu vypadat skvěle. Podívejte se na kvalitní opasky z býčí kůže na e-shopu www.BandiVamos.cz. Vybírejte z opasků klasických i moderních za skvělé ceny.
 
 

Pouze do 31. 3. 2018 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 9.699 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARFÉM APRIMÉ FOR MEN

Nový parfém BANDI Aprimé for Men nyní v prodeji. Pořiďte si tuto luxusní parfémovou vodu pro muže, která opravdu voní.

 Čtěte více... 

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...