Pánské kalhoty

Pánské kalhoty BANDI, model slim TIBBI Gaston

Pánské kalhoty BANDI, mod...
Společenské kalhoty slim TIBBI Gaston v černé barvě jsou navržené pro moderního muže. Zaujme vás jednoduchost a elegance v kombinaci s propracovanými detaily, které kopírují nejnovější módní trendy. 

Elegantní kalhoty Gaston jsou díky černé barvě velice praktické a univerzální pro jakoukoli pracovní nebo společenskou událost. Doporučujeme je manažerům k dennímu nošení, studentům ke zkouškám, svatebním hostům a podobně. Oblíbili si je také muži pro nošení ve volném čase ke košili s rozhalenkou.


Popis pánských kalhot

Elegance kalhot spočívá v jejich jednoduchém provedení, které je doplněno o decentní designové prvky. Například šedé lemy na zadních kapsách a žíhané knoflíky vám umožní kombinovat kalhoty například s šedými doplňky, které oživí váš vzhled.

Společenské kalhoty Gaston jsou vyrobeny především z kvalitní přírodní vlny ze 70 %, která vám zajistí prodyšnost a pohodlí. Materiál je doplněný o polyester z 20 % a viskózu z 10 %, pro ještě lepší pocit i při celodenním nošení. Díky vyváženému složení materiálu se látka kalhot minimálně mačká a spolu s puky si kalhoty zachovají správnou elegantní formu.

Střih kalhot je navržen v moderním vyštíhleném provedení bez sámků, který je vhodný pro muže všech věkových kategorií. Střih modelové řady slim TIBBI je u mužů velice oblíbený a žádaný.

Cena kalhot je 1.699 Kč a jistě je oceníte na společenské události k saku nebo ve volném čase. 


Aktuální nabídku pánských kalhot BANDI naleznete na e-shopu BandiVamos.cz.


Detaily kalhot Gaston

Pánské kalhoty BANDI, mod...
Pánské kalhoty BANDI, mod...
Pánské kalhoty BANDI, mod...


Tip pro vás

Nebojte se zvolit k černým kalhotám GASTON obléknout šedé sako. Tato kontrastní kombinace je v současnosti velice moderní a oblíbená. Dodá vám uvolněný, ležérní vzhled a přesto stále budete vypadat elegantně. Podívejte se, jak vypadá šedé volnočasové sako Domenico a inspirujte se.


Doporučujeme

Ke společenským kalhotám doporučujeme vždy nosit opasek. Jeho barvu vybírejte podle barvy vaší obuvi. Například k černým botám si vezměte také černý opasek. Díky tomu budete v celkovém outfitu vypadat skvěle. Podívejte se na kvalitní opasky z býčí kůže na e-shopu www.BandiVamos.cz. Vybírejte z opasků klasických i moderních za skvělé ceny.
 
 
Pouze do 31. 3. 2018 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 9.699 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARTNERSKÉ ŠKOLY

Partnerské školy BANDI VAMOS - Pánské oblekyZjistěte si, zda je vaše škola partnerem BANDI VAMOS. Pokud ano, ušetříte při nákupu obleku několik set korun.      

                                   Číst více ...

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...