Jak správně vybrat košili

Jak vybrat správný typ košile?

Pánské obleky BANDI

Také se někdy ztrácíte v široké nabídce pánských košil? Potřebujete si pořídit jednu správnou košili na určitou událost? Poradíme vám, jak se zorientovat v pestré nabídce pánských košil, která je v současné době dostupná snad ve všech prodejnách s pánským oblečením.

Přečtěte si základní rozdělení pánských košil a budete v obraze.


Více info

Revoluce v zapínání knoflíků u rukávů košil - UNIVERZÁLNÍ MANŽETA KOŠILE

Obrázek č. 1

Pánské obleky BANDI vám představuje absolutní novinku v pánském společenském odívání. Univerzální manžeta na rukávu košile vám umožní použít zapínání rukávu jak na obyčejný knoflík, tak i na manžetové knoflíky. Proč tato změna a toto delikátní a praktické vylepšení? Je známo, že manžetové knoflíky zaznamenaly návrat ve standardu pánské společenské módy. Jejich použití však bylo podmíněno nákupem košile, která je ušita s manžetovými rukávy bez knoflíků - pouze s otvory pro manžetové knoflíky. Jak to tedy vypadá v praxi? Sledujte fotografie s možnostmi zapínání a praktické možnosti použití při různých událostech.

Více info

 
 
Pouze do 31. 3. 2018 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 9.699 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARTNERSKÉ ŠKOLY

Partnerské školy BANDI VAMOS - Pánské oblekyZjistěte si, zda je vaše škola partnerem BANDI VAMOS. Pokud ano, ušetříte při nákupu obleku několik set korun.      

                                   Číst více ...

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...