Košile společenské

Pánské společenské košile BANDI, střih FORMAL

Pánská košile BANDI, stři...
Pánské společenské košile střihu FORMAL mají klasický rovný střih. Tento střih se hodí zejména pro silnější muže s větším obvodem v ramenou, přes hrudník nebo v pase. Košile vás nebude nikde stahovat a obepínat. Budete se v ní cítit pohodlně a uvolněně.

Košile střihu FORMAL doplňuje klasický široký límec. Proto se k nim nejlépe hodí klasická kravata. Tu je možné uvázat na široký typ uzlu, který límec působivě vyplní. Rukávy košil střihu FORMAL jsou zakončené univerzální manžetou, kterou lze zapínat na klasické i manžetové knoflíčky. Košile tak lze využít do zaměstnání, pro společenské události i slavnostní příležitosti.


Popis společenských košil střihu FORMAL

Pánské společenské košile střihu FORMAL jsou ušité ze špičkového materiálu s vysokým podílem bavlny. V nabídce pánských společenských košil BANDI střihu FORMAL najdete košile různých barev a vzorů v matném i lesklém provedení.

Pánské společenské košile střihu FORMAL můžete vybírat z široké škály velikostí. Dle obvodu krku jsou vám k dispozici velikosti 43–48, dle výšky velikosti 170–194. Pokud chcete vypadat opravdu dokonale, je důležité vybrat správnou velikost košile. S výběrem vám nejlépe poradí odborní poradci, kteří se vám budou rádi věnovat v kterékoli značkové prodejně Pánské obleky BANDI. Nákup v internetovém obchodě značky BANDI vám usnadní tabulka velikostí.

Fotografie společenských košil FORMAL

Pánská košile BANDI, stři...
Pánská košile BANDI, stři...
Pánská košile BANDI, stři...
 
 
Pouze do 31. 3. 2018 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 9.699 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARTNERSKÉ ŠKOLY

Partnerské školy BANDI VAMOS - Pánské oblekyZjistěte si, zda je vaše škola partnerem BANDI VAMOS. Pokud ano, ušetříte při nákupu obleku několik set korun.      

                                   Číst více ...

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...