Košile volnočasové

Pánské volnočasové košile BANDI - pro stylové muže

Pánská košile BANDI volno...
Patříte mezi milovníky ležérní elegance? Chcete se odlišit od ostatních a zdůraznit váš osobitý styl? S volnočasovou košilí od značky BANDI se vám to podaří. Design košil je navržen podle nejnovějších trendů ve světové módě. Návrháři od BANDI si dali záležet na tom, aby moderní prvky byly praktické. Proto si můžete vyhrnout rukávy nebo rozepnout knoflík u košile a rozhodně nebudete vypadat nedbale. Naopak vám to dodá nádech uvolněné elegance. Doporučujeme je obléknout jak k elegantním kalhotám, tak k ležérním riflím. 

Buďte kreativní ve výběru svého šatníku. Podívejte se na fotografie volnočasových košil a inspirujte se.

Více info

 
 
Pouze do 31. 3. 2018 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 9.699 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARTNERSKÉ ŠKOLY

Partnerské školy BANDI VAMOS - Pánské oblekyZjistěte si, zda je vaše škola partnerem BANDI VAMOS. Pokud ano, ušetříte při nákupu obleku několik set korun.      

                                   Číst více ...

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...