Kravaty a motýlky

Pánské svatební kravaty BANDI - pouze pro ženichy

Pánský oblek BANDI, model...
Exkluzivní materiály pro exkluzivní příležitost, kterou vaše svatba jistě je. Pokud volíte slavnostní vzhled ženicha a potřebujete jej odlišit od ostatních svatebních hostů je právě tato volba tou správnou.

Svatební kravaty můžete vybírat v kamenných prodejnách Pánské obleky BANDI z několika druhů provedení materiálů v barvách stříbrná, bílá, champagne se vzory květů či pruhu a jiných. 

Cena svatebních kravat je 449,- Kč a zahrnuje také ozdobný kapesníček do kapsičky saka.


Přečtěte si také praktické rady, jak barevně sladit ženicha a podle jakých kritérií se vybírají barvy kravat.


Podívejte se na aktuální nabídku pánských svatebních kravat v internetové prodejně BandiVamos.cz. Nakupujte výhodně z pohodlí vašeho domova na našem e-shopu.


UPOZORNĚNÍ!

SNÍMKY KRAVAT SLOUŽÍ POUZE JAKO VZOR PRO NÁHLED. Modely a barvy kravat se neustále mění doplňováním nových modelů. Nabídka v kamenných prodejnách Pánské obleky BANDI čítá desítky různých vzorů a barev, ze kterých můžete vybírat pro ženicha to nejlepší.


Kravata svatební 2
Kravata svatební 3
Kravata svatební 4
Kravata svatební 5
Kravata svatební 6
Kravata svatební 7
Kravata svatební 8
Kravata svatební 9
Kravata svatební 10


 
 
Pouze do 31. 3. 2018 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 9.699 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARTNERSKÉ ŠKOLY

Partnerské školy BANDI VAMOS - Pánské oblekyZjistěte si, zda je vaše škola partnerem BANDI VAMOS. Pokud ano, ušetříte při nákupu obleku několik set korun.      

                                   Číst více ...

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...