Kravaty a motýlky

Nejnovější kolekce pletených motýlků BANDI – pro váš elegantní vzhled i ve volném čase

Pánské pletené motýlky BA...
Chodíte rádi elegantně oblečeni i ve volném čase a hledáte stylový módní doplněk vašeho outfitu? Návrháři od BANDI pro vás připravili jedinečnou volnočasovou kolekci pánských pletených motýlků BANDI. Dokonalé zpracování v několika barevných variantách oživí váš celkový vzhled.


Chcete vypadat jako pravý gentleman? Oblékněte se podle nejnovějších trendů. Pánský pletený motýlek BANDI se stane vaším nepostradatelným módním doplňkem k volnočasovému saku a volnočasové košili. Perfektně se hodí k nejrůznějším volnočasovým aktivitám. Například na rande, procházku městem, večeři v restauraci, posezení s přáteli a další příležitosti.

Doveďte váš outfit k dokonalosti a vyberte si z široké nabídky pánských pletených motýlků BANDI z nejnovější kolekce v e-shopu www.BandiVamos.cz. Nebo navštivte nejbližší značkovou prodejnu Pánských obleků BANDI.

Rady a tipy

Věděli jste, že elegantně oblečený muž má větší úspěch u žen? Přečtěte si o tom v článku Proč tomu tak je?
 
 
Pouze do 31. 3. 2018 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 9.699 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARTNERSKÉ ŠKOLY

Partnerské školy BANDI VAMOS - Pánské oblekyZjistěte si, zda je vaše škola partnerem BANDI VAMOS. Pokud ano, ušetříte při nákupu obleku několik set korun.      

                                   Číst více ...

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...