Kravaty a motýlky

Kapesníčky do kapsy saka - malý doplněk, který oživí Váš vzhled

Pánský oblek BANDI, model...
Chcete být elegantní v každé společnosti? Kapesníček v náprsní kapse saka úžasně oživí Váš celkový outfit a dodá Vám nádech luxusu a elegance. Proto stále patří mezi oblíbené pánské doplňky. Pokud patříte mezi sebevědomé muže, kteří vědí, co chtějí, neměl by kapesníček chybět ve Vašem šatníku. Nechte vyniknout Váš osobitý styl a buďte originální.

Podívejte se, jak kapesníčky BANDI nosit a inspirujte se různými společenskými outfity, které sledují nejnovější trendy ve světové módě.


Pro slavnostní vzhled

Chystáte se na svatbu, ples nebo na jinou společenskou událost? Podtrhněte Váš slavnostní vzhled a vložte si do kapsy saka ozdobný pánský kapesníček od BANDI. Kapesníček CLASSIC z lesklé a nemačkavé látky Vám dodá nádech luxusu a elegance. Díky spodnímu lemu z tvrdého papíru si stále zachová svůj dokonalý tvar.

Jak barevně zkombinovat kapesníček s kravatou a košilí? Volba je zcela na Vás. Žádné pravidlo pro barevné sladění těchto doplňků není. Kapesníček může být ve stejné barvě, jako je kravata a košile nebo stejně tak může být úplně jiné barvy. Jednoduchá a působivá varianta je, když kapesníček ladí s kravatou nebo s košilí. 

Cena kapesníčků CLASSIC je 79. Podívejte se na aktuální nabídku pánských kapesníčků BANDI a vybírejte z široké nabídky různých barev a vzorů na e-shopu www.BandiVamos.cz

Pánský kapesníček BANDI
Pánský kapesníček BANDI
Pánský kapesníček BANDI

Pro originalitu a styl

Patříte mezi muže, kteří se rádi odlišují? Právě malý detail jako je kapesníček Vám může dodat na originalitě a skvěle oživit Vaše oblečení. Podívejte se na příklady některých outfitů, kdy vzor dodal celému stylu ležérnost a moderní vzhled. Jistě to ocení manažeři nebo muži, kteří rádi nosí ve volném čase takzvanou Casual módu.  

Tyto stylové kapesníčky jsou z nové kolekce od BANDI a byly vyrobeny ve čtvercovém tvaru. Poddajný a nemačkavý materiál Vám umožňuje kapesníček libovolně tvarovat do kapsy saka pokaždé jinak

Cena pánských LUX je 89 Kč a kapesníčků EXCLUSIVE je 99 Kč. Z širokého výběru různobarevných pánských kapesníčků BANDI můžete také vybírat z pohodlí Vašeho domova v internetové prodejně www.BandiVamos.cz

Pánský kapesníček BANDI
Pánský kapesníček BANDI
Pánský kapesníček BANDI


Jednoduchý trik

Plánujete jít do společnosti s dámou? Zvolte barvu doplňků, například kravaty, motýlku nebo kapesníčku, podle barvy jejich šatů. Takto barevně propojeni budete tvořit dokonalý pár. Nikdo nebude pochybovat o tom, že patříte k sobě. Například na plese si tímto jednoduchým trikem zajistíte obdiv okolí.


Tip pro Vás

Líbí se Vám dokonalé sladění barvy a vzoru kravaty s kapesníčkem v kapse saka? Již nemusíte hledat kapesníček, který přesně odpovídá barvě Vaši kravaty. Podívejte se na modely pánských kravat BANDI, které pořídíte v setu s kapesníčkem ze stejného materiálu, jako je kravata.
 
 
Pouze do 31. 3. 2018 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 9.699 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARTNERSKÉ ŠKOLY

Partnerské školy BANDI VAMOS - Pánské oblekyZjistěte si, zda je vaše škola partnerem BANDI VAMOS. Pokud ano, ušetříte při nákupu obleku několik set korun.      

                                   Číst více ...

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...