Kariéra

PRODAVAČ/STYLISTA prodejny Pánské obleky BANDI Ústí nad Labem

Odborná poradkyně v prode...

Chcete, aby vás práce bavila a každé ráno jste se probouzeli s pocitem, že se do práce těšíte? Přesně to vám nabízí pozice Odborného poradce v prodejnách Pánské obleky BANDI. Pokud nehledáte obyčejnou a nezáživnou práci, čtěte dále.

Odborný poradce u BANDI je rádce, pomocník a průvodce mužů při výběru toho nejvhodnějšího oblečení na nejrůznější akce. Například na společenské akce, k maturitám, na svatby nebo třeba i na rande a denní nošení do práce. V takovém případě máte vždy volné ruce a můžete klientovi pomoci zajistit perfektní první dojem nebo i základ úspěchu, ať už se chystá kamkoli. Například na pracovní pohovor, kde potřebuje zaujmout a působit dokonale v každém detailu.

Vaší náplní práce bude poskytnout klientovi příjemný servis u kávy. V luxusním a čistém prostředí prodejny budete mít dostatek času si s klientem popovídat o tom, co potřebuje. Vaší prací a vlastně radostí pak bude poradenství v oblasti pánské společenské i volnočasové módy, výběr a kombinace vhodného outfitu pro klienta. Budete vybírat, radit, kombinovat a bavit se. Přijďte nás navštívit do ústecké prodejny Pánské obleky BANDI na ulici Masarykova 1486/76, Ústí nad Labem a sami uvidíte.

Ptáte se, zda tuto práci zvládnete a je to ta pravá pozice pro vás? V takovém případě si odpovězte na otázky:

1)      Rádi navazujete kontakt s lidmi?

2)      Rádi nasloucháte potřebám druhých?

3)      Máte rádi pěkné a luxusní věci?

4)      Rádi pomáháte a radíte?

5)      Jste kamarád s počítačem?

Pokud jste si alespoň třikrát odpověděli ANO, tak dále nepřemýšlejte a pošlete nám svůj životopis na emailovou adresu Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript . Do předmětu emailu uveďte Stylista ÚSTÍ NAD LABEM. Pozveme vás do naší prodejny, abyste měli možnost nasát příjemnou domácí atmosféru. Všechno důležité s vámi probereme u dobré kávy.

Choďte do práce s chutí!
 
 
Pouze do 31. 3. 2018 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 9.699 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARTNERSKÉ ŠKOLY

Partnerské školy BANDI VAMOS - Pánské oblekyZjistěte si, zda je vaše škola partnerem BANDI VAMOS. Pokud ano, ušetříte při nákupu obleku několik set korun.      

                                   Číst více ...

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...