Kariéra

PRODAVAČ / Odborný poradce Pánské obleky BANDI – České Budějovice

Odborná poradkyně v prode...
Pokud hledáte práci, ve které byste chtěli být profesionálem v prodeji a poradenství pánské společenské módy, máte nyní jedinečnou příležitost. Můžete být součást kolektivu NOVĚ otevřené prodejny Pánské obleky BANDI v Českých Budějovicích. Buďte u toho od samého začátku.

Pracovníci v prodejnách Pánské obleky BANDI jsou profesionálními poradci a prodejci. Ve společnosti BANDI VAMOS jsou vnímáni jako klíčový a nepostradatelný článek celého týmu. Hlavní náplní jejich práce je kvalitně a odborně pomoci klientům s výběrem a nejvhodnějšími kombinacemi oděvů a jejich doplňků. Pečují o prodejnu, zajišťují příjem a kvalitní prezentaci zboží. A protože pracují v reprezentativním prostředí, obstarávají také čistotu a pořádek.

Přečtěte si další důležité informace, abyste se dozvěděli více a mohli se o práci odborného prodejce ucházet.


Pro koho je pracovní pozice určena?

O tuto práci se nemůže ucházet každý. Pracovní pozice odborného prodejce-poradce je vhodná pro uchazeče, kteří splňují daná kritéria potřebná pro kvalitní výkon práce. Očekává se od Vás estetické cítění, empatický přístup k zákazníkům a zájem stát se profesionálem. K tomu dále potřebujete:

-          středoškolské vzdělání s maturitou,

-          výborné vyjadřovací schopnosti (znalost spisovného českého jazyka a široká slovní zásoba),

-          profesionální vystupování,

-          komunikativnost,

-          práce na PC (balíček MS Office),

-          trestní bezúhonnost.


Co Vás zvýhodní oproti ostatním uchazečům?

Budete ve výhodě, pokud budete částečně znalí pravidel společenské etikety. Pracovní kolektiv jistě ocení váš zájem o aktuální módní trendy. Plusové body získáte i tím, jestliže budete mít předchozí zkušenosti s prodejem.


Co můžete očekávat od zaměstnání u BANDI VAMOS s.r.o.?

-          hlavní pracovní poměr,

-          tvůrčí a zodpovědnou práci,

-          zaškolení zkušenými kolegy nejen v oblasti pravidel společenské etikety,

-          možnosti dalšího vzdělávání formou odborných školení u profesionálů,

-          karierní růst,

-          dlouhodobou spolupráci ve stabilní společností,

-          práci v reprezentativním a elegantním prostředí,

-          domácí a přátelskou atmosféru,

-          nadstandardní pracovní zázemí,

-          motivující a transparentní systém odměn a benefitů.


Pracovní doba odborného prodejce-poradce je rozložena do sedmidenního pracovního týdne. Výhodou pro Vás bude, pokud bydlíte v Českých Budějovicích a blízkém okolí.

Pokud jste přesvědčeni, že jde o práci, kterou hledáte, zašlete nám svůj životopis a motivační dopis na email Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript . Do předmětu emailu uveďte: ODBORNÝ PRODEJCE – ČESKÉ BUDĚJOVICE.


Přidejte se do profesionálního týmu

Kolegyně z grafického odd...
BANDI VAMOS s.r.o.
Odborná poradkyně v prode...
 
 
Od 1. 10. 2016 do 31. 10. 2016 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 8.999 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.099 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARTNERSKÉ ŠKOLY

Partnerské školy BANDI VAMOS - Pánské oblekyZjistěte si, zda je vaše škola partnerem BANDI VAMOS. Pokud ano, ušetříte při nákupu obleku několik set korun.      

                                   Číst více ...

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...