Dětské obleky

Dětský oblek BANDI Antracit Line - dětská volnost

Dětský oblek model ANTRAC...
Dětský svatební oblek BANDI je trojdílný model obleku, který je vhodný pro děti různého věku a výšky. Doporučujeme jej pro jakékoliv slavnostní události, ke kterým je oblek díky svému nádhernému lesku předurčen. 

Elegantní dětský oblek je vyroben z šedé lesklé látky s dezénovým proužkem. Díky svému volnému střihu je pohodlný pro nošení i pro děti, které nejsou na společenské oblečení zvyklí. Ve spojení s francouzskou kravatou bude dítě působit velice slavnostním dojmem.


Popis dětského obleku 

Dětský oblek model ANTRAC...
Od velikosti 164 je oblek bez vestičky, tedy dvoudílný. Na omak je materiál velice jemný a lehký. Barva látky je tmavě šedá v provedení lesk, ve složení 40% vlna, 30% viskóza, 30% polyester. Toto složení zaručuje dítěti u obleku jeho trvalou formu, nemačkavost a prodyšnost. S ohledem na rychlý růst u dětí jsou kalhoty vyrobeny se záložkami, které je možno dále povolovat. Pas kalhot je opatřen gumičkou, která umožní většímu rozsahu velikostí v pase.


Ceny dětského obleku

Popis

Velikost

Cena

Dětský oblek BANDI Antracit Line, malý - třídílný
68-116 cm
1. 999,- Kč
Dětský oblek BANDI Antracit Line, střední - třídílný
122-146 cm
2. 299,- Kč
Dětský oblek BANDI Antracit Line, velký - třídílný 152-164 cm
2. 499,- Kč
Dětský oblek BANDI Antracit Line, velký - dvoudílný 164-170 cm 2. 699,- Kč


Cena obleku zahrnuje úpravu délky rukávů saka, délky a obvodu pasu kalhot v případě, že budete potřebovat oblek dítěti upravit na míry. Přečtěte si prosím podmínky AKCE Úpravy pánských obleků na Vaše míry ZDARMA.


Tip navíc

Pro model dětského obleku BANDI Antracit Line doporučujeme bílé a barevné dětské košile.
 
 
Pouze do 31. 3. 2018 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 9.699 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARTNERSKÉ ŠKOLY

Partnerské školy BANDI VAMOS - Pánské oblekyZjistěte si, zda je vaše škola partnerem BANDI VAMOS. Pokud ano, ušetříte při nákupu obleku několik set korun.      

                                   Číst více ...

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...