Dětské obleky

Dětský oblek BANDI Grafit - pro každou slavnostní událost

Dětský oblek model GRAFIT
Dětský trojdílný oblek je vhodný na jakoukoliv společenskou událost. Díky provedení v matné látce jej doporučujeme jak na svatbu, tak i na vystoupení Vaší ratolesti při besídkách nebo koncertech. Oblek je vhodný pro děti různého věku a výšky. 

Elegantní dětský oblek od BANDI je vyroben z látky v barvě modré, bez proužku. Díky svému volnému střihu je pohodlný pro nošení i pro děti, které nejsou na společenské oblečení zvyklí. Ve spojení s francouzskou kravatou bude Vaše dítě působit velice slavnostním dojmem.


Popis dětského obleku

Dětský oblek model GRAFIT
Dětský oblek BANDI je složený z oblekové vesty, saka a kalhot. Díky modré barvě a matnému provedení je tento model obleku vhodný pro nošení v jakékoliv roční období a pro jakoukoliv událost, bez omezení. S ohledem na rychlý růst u dětí jsou kalhoty vyrobeny se záložkami, které je možno dále povolovat. Pas kalhot je opatřen gumičkou, která umožní většímu rozsahu velikostí v pase. 

Na omak je materiál velice jemný a lehký. kombinace materiálů ve složení 40% vlna, 30% viskóza, 30% polyester zajišťuje trvalou formu, nemačkavost a prodyšnost.


Ceny dětského obleku

Popis

Velikost

Cena

Dětský oblek BANDI Grafit malý - třídílný
68-116 cm
1. 999,- Kč
Dětský oblek BANDI Grafit střední - třídílný
122-146 cm
2. 299,- Kč
Dětský oblek BANDI Grafit velký - třídílný 152-158 cm
2. 499,- Kč
Dětský oblek BANDI Grafit velký - dvoudílný 164-170 cm 2. 699,. Kč


Cena obleku zahrnuje úpravu délky rukávů saka, délky a obvodu pasu kalhot v případě, že budete potřebovat oblek dítěti upravit na míry. Přečtěte si prosím podmínky AKCE Úpravy pánských obleků na Vaše míry ZDARMA.


Tip navíc

Pro model trojdílného dětského obleku BANDI Grafit doporučujeme bílé a barevné dětské košile.
 
 
Pouze do 31. 3. 2018 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 9.699 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARTNERSKÉ ŠKOLY

Partnerské školy BANDI VAMOS - Pánské oblekyZjistěte si, zda je vaše škola partnerem BANDI VAMOS. Pokud ano, ušetříte při nákupu obleku několik set korun.      

                                   Číst více ...

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...