Pánská volnočasová saka

Pánské volnočasové sako BANDI, model slim Ponticelli

Pánské volnočasové sako B...
AKCE V.I.P. Pánské volnočasové sako BANDI, model slim Ponticelli, je perfektním doplňkem k volnočasovým kalhotám i k vašim oblíbeným riflím.

Chcete vypadat dokonale a elegantně také ve volném čase? Sako doporučujeme nosit na neformální večeře s přáteli, do kina nebo třeba na nedělní procházku s rodinou.  


Popis pánského saka

Pánské volnočasové sako B...
Pánské volnočasové sako BANDI, model slim Ponticelli, bylo ušito z matné látky s černobílým geometrickým vzorem. V oblíbeném vyštíhleném střihu vynikne vaše mužná postava. Materiál látky je tvořen z 100% bavlny, díky tomu se v něm budete cítit pohodlně celý den, při jakékoliv činnosti. Sako má černou podšívku, její materiál je tvořen z 50% viskózy a 50% polyesteru. Díky kvalitnímu materiálu sako spolehlivě drží tvar a dokonale vám padne na tělo. Pro elegantní vzhled je v náprsní kapse vložen bílý kapesníček. Moderním detailem je dvojitá kapsa na pravé straně saka. 

Na rozdíl od společenských sak, které jsou součástí pánských obleků, můžete v kapsách tohoto saka nosit například doklady nebo telefon. Tento model pánského volnočasového saka doporučujeme zkombinovat s pohodlnými volnočasovými kalhotami BANDI

Cena saka je 3.999 Kč. Nové volnočasové sako BANDI, model slim Ponticelli, nakupujte v prodejnách Pánské obleky BANDI nebo na e-shopu www.BandiVamos.cz


Původní cena saka: 3.999 Kč

Akční V.I.P. cena saka: 2.499 Kč

Ušetříte: 1.500 Kč

 


Akční V.I.P. cena platí pouze do 31.03.2017 pro klienty, kteří prodejci předloží svou V.I.P. Club kartu BANDI. Nemáte ještě V.I.P. Club kartu BANDI a chcete šetřit tisíce korun při nákupu společenského oblečení značky BANDI? Přečtěte si, co musíte udělat proto, abyste V.I.P. kartu BANDI získali. Každý měsíc nové položky pro V.I.P. klienty!

Detaily pánského obleku

Pánské volnočasové sako B...
Pánské volnočasové sako B...
Pánské volnočasové sako B...
Pánské volnočasové sako B...
Pánské volnočasové sako B...


Tip pro vás

Víte, že muži, kteří nosí pánský oblek nebo sako, mají větší úspěch u žen bez ohledu na věk? Přečtěte si, jak to funguje v článku Proč mají muži v oblecích větší úspěch u žen?

b112ae9529daaa3765ffe0b4ec1ac9b88b6323ff

Normal 0 21 false false false CS X-NONE X-NONE 
 
Od 1. 10. 2016 do 31. 3. 2017 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 8.999 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.099 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARTNERSKÉ ŠKOLY

Partnerské školy BANDI VAMOS - Pánské oblekyZjistěte si, zda je vaše škola partnerem BANDI VAMOS. Pokud ano, ušetříte při nákupu obleku několik set korun.      

                                   Číst více ...

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...