Pánské obleky ELDO

Pánský oblek BANDI, model COMFORT FIT II. Austen - oblek, který vám dokonale padne

Pánský oblek BANDI, model...
Máte nekonfekční postavu a hledáte oblek, který vám dokonale padne? Doporučujeme pánský oblek BANDI, model COMFORT FIT II. Austen. Můžete u něj kombinovat sako i kalhoty zvlášť, podle toho, která velikost vám bude sedět.

Exkluzivní pánský oblek BANDI, model COMFORT FIT II. Austen, doporučujeme manažerům i úředníkům do zaměstnání, k maturitám, na plesy, do tanečních i na svatby.


Popis pánského obleku

Pánský oblek BANDI, model...
Pánský oblek BANDI, model COMFORT FIT II. Austen je vyroben z černého matného materiálu s jemnou krepovou vazbou. Exkluzivní materiál tvoří ze 70 % vlna, z 20 % polyester a z 10 % unikátní vlákno lyocell. Zajišťuje mimořádný komfort. Udržuje optimální vlhkost, což ocení zejména muži, kteří se nadměrně potí. 

Oblek je ušitý v klasickém střihu, s velice mírným vyštíhlením. Padne vám přesně na tělo. Sako má klasickou délku, jemně zakrývá rozkrok a pozadí muže a působí velmi elegantně. Tento model je ozdoben novými moderními prvky jako jsou zešikmené kapsy na saku pro štíhlejší efekt v oblasti boků nebo malá náprsní kapsička s ozdobnou podšívkou. Tu můžete vytáhnout, když si doma zrovna zapomenete kapesníček. Nepoznáte rozdíl.

Kalhoty jsou od kolen k délce vyštíhlené a ozdobené puncem BANDI na poutku. Jsou ideální pro muže, kteří mají rádi maximální pohodlí a volnost v pohybu. 

Cena saka pánského obleku COMFORT FIT II. Austen je 4.499 Kč, cena kalhot 2.299 Kč. Díky variabilnosti a exkluzivnímu materiálu je využijete na všechny společenské události. Cena zahrnuje možnost využití AKCE úpravy pánského obleku na vaši míru ZDARMA. Nebudete proto muset ztrácet svůj čas a peníze zajišťováním úprav obleku. Profesionální krejčové od BANDI vám upraví oblek podle potřeby na vaši míru, abyste vypadali perfektně a udělali dojem.

Obal na oblek BANDI
Při zakoupení saka i kalhot získáte navíc obal na pánský oblek v hodnotě 249 Kč jako dárek ZDARMA. Obal bezpečně uloží váš oblek a ochrání jej nejen proti poškození na cestách, ale také proti prachu a škůdcům při uskladnění.


Detaily obleku

Pánský oblek BANDI, model...
Pánský oblek BANDI, model...
Pánský oblek BANDI, model...


Tip navíc

Věděli jste, že na pohřeb je jedinou správnou variantou černý a matný oblek? Tento model je i pro tuto potřebu naprosto vhodný. Více pravidel a rad pro oblékání na pohřeb si přečtěte v článku Jak se správně obléknout na pohřeb?


Doporučujeme

Ke kombinovatelnému obleku BANDI, model COMFORT FIT II. Austen vybírejte z exkluzivních pánských kravat BANDI. Zazáříte na každé společenské události i v práci. Přečtěte si, jakou kravatu volit na obchodní jednání, abyste byl úspěšný
 
 
Pouze do 31. 3. 2018 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 9.699 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARTNERSKÉ ŠKOLY

Partnerské školy BANDI VAMOS - Pánské oblekyZjistěte si, zda je vaše škola partnerem BANDI VAMOS. Pokud ano, ušetříte při nákupu obleku několik set korun.      

                                   Číst více ...

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...