Pánské obleky ELDO

Pánský oblek BANDI, model COMFORT FIT II Matengo – moderní oblek do zaměstnání i pro společenské události

Pánský oblek BANDI, model...
Moderní pánský oblek BANDI, model COMFORT FIT II Matengo perfektně využijete do zaměstnání i na společenské události. Skvěle se hodí do zaměstnání, na svatbu, ples, návštěvu divadla i pro jiné společenské události. Oblek v tmavě modré barvě dokonale oživí váš vzhled.

Oblek je ušitý v klasickém střihu COMFORT FIT, což znamená rovný střih. Tento střih je vhodný zejména pro objemnější muže s širšími stehny, větším obvodem v ramenou nebo v pase. Oblek vás nebude nikde stahovat a obepínat. Budete se v něm cítit pohodlně a uvolněně.


Popis pánského obleku

Pánský oblek BANDI, model...
Pánský oblek BANDI, model COMFORT FIT II Matengo je ušitý z velmi kvalitní matné látky v tmavě modré barvě. V souladu se společenskou etiketou doporučujeme tento tmavý oblek nosit během dne i na večerní společenské události.

Návrháři od BANDI pro vás navrhli oblek tak, abyste jej mohli využít pro co nejvíce příležitostí. Proto volili klasické střihové prvky, ke kterým patří jeden rozparek u saka, klasické klopy a zapínání na dva knoflíky. Moderním doplňkem klasického designu jsou zešikmené kapsy saka. Ty navíc mají i praktickou funkci, pomáhají efektu zeštíhlení postavy.

Kalhoty obleku mají protiskluzový pasový límec, díky kterému se vám nebude košile vykasávat z kalhot. I tento důmyslný detail napomůže tomu, že budete vypadat upraveně a elegantně.

Pánský oblek BANDI, model COMFORT FIT II Matengo je vyroben z exkluzivního materiálu ve složení 55 % vlna, 30 % polyester a 15 % viskóza. Tato jedinečná kombinace materiálů snižuje možnost pomačkání obleku a zajišťuje jeho prodyšnost. Budete se v něm cítit pohodlně i po celém dni.

Cena pánského obleku BANDI, model COMFORT FIT II Matengo je 7.999 Kč, za tuto cenu pořídíte sako i kalhoty. Cena zahrnuje úpravy obleku na vaši míru zcela ZDARMA. Profesionální krejčové od BANDI vám v případě potřeby upraví oblek na míru tak, abyste vypadali perfektně a udělali dojem. Nebudete muset shánět krejčovou, která by vám oblek upravila. Šetřete svůj čas i peníze.

Přijďte si oblek vyzkoušet do kterékoli značkové prodejny Pánské obleky BANDI. Odborní poradci vám rádi pomohou vybrat ten správný oblek pro vás, abyste vypadali opravdu dokonale.

Detaily pánského obleku

Pánský oblek BANDI, model...
Pánský oblek BANDI, model...
Pánský oblek BANDI, model...

Rady a tipy

Věděli jste, že k tmavě modrému obleku můžete nosit černou i hnědou obuv a doplňky? Podívejte se na aktuální modely pánské společenské obuvi značky BANDI.

Sháníte k obleku i košili? Víte, že špatný výběr košile může ohrozit váš úspěch? Přečtěte si článek, ve kterém se dozvíte, jakým chybám se při výběru košile vyvarovat.
 
 
Pouze do 31. 3. 2018 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 9.699 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARTNERSKÉ ŠKOLY

Partnerské školy BANDI VAMOS - Pánské oblekyZjistěte si, zda je vaše škola partnerem BANDI VAMOS. Pokud ano, ušetříte při nákupu obleku několik set korun.      

                                   Číst více ...

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...