Pánské obleky ELDO

Pánský oblek BANDI, model COMFORT FIT II. Lauri - výjimečná elegance

Pánský oblek BANDI, model...
VÝPRODEJ Pánský oblek COMFORT FIT II. Lauri v sobě perfektně kloubí eleganci a moderní trendy. Výjimečnost obleku dodávají zajímavé klopy do špice ve stylu "peak" a zešikmené kapsy. Oblek je ušitý z temně modré látky, která je oživená o centimetrové proužky světle modré barvy.

Díky matnému provedení je vhodný k jakékoli pracovní nebo společenské události, jako je například ples, svatba, taneční, oslava a další. Pohodlný, mírně vyštíhlený střih saka i kalhot, sluší mužům jakékoliv věkové kategorie. Jestli chcete ve společnosti nebo mezi svými kolegy v práci vyniknout, model Lauri je ideální volba.


Popis pánského obleku

Pánský oblek BANDI, model COMFORT FIT II. Lauri patří mezi exkluzivní modely z nejvyšší modelové řady Premium Collection. Sako je mírně vyštíhleného střihu Tailored. Proto je oblek vhodný pro muže všech věkových kategorií a schová se v něm i menší bříško. Moderní vzhled elegantního obleku Lauri je zvýrazněn zajímavým tvarem klop ve stylu "peak", které se vyznačují špičatým zakončením.

Pánský oblek BANDI, model...
Materiálové složení obleku je 80 % vlny, 15 % polyesteru a 5 % viskózy. Tato exkluzivní kombinace vám zajistí prodyšnost, lehkost a pohodlí, které oceníte při celodenním nošení. Oblek se díky směsi materiálů minimálně krčí a skvěle drží formu.


Původní cena: 6.999 Kč

Nová výprodejová cena: 3.999 Kč

Ušetříte: 3.000 Kč


UPOZORNĚNÍ Tento model pánského obleku je ve výprodeji v posledních velikostech a kusech. Každým dnem se obleky vyprodávají, proto vám nelze zaručit, zda je na vás správný rozměr tohoto modelu či ne. To zjistíte v prodejnách Pánské obleky BANDI.


Detaily obleku

Při fotografování v ateliéru designéři od BANDI zvolili denní outift vhodný pro manažera nebo studenta k maturitě. K pánskému obleku COMFORT FIT II. Lauri zvolili bílou košili Slim LOUIS s moderním slim límečkem a modro - bílou kravatu s diagonálními pruhy. K tomu sladili klasický opasek a koženou šněrovací obuv do černé barvy.

Pánský oblek BANDI, model...
Pánský oblek BANDI, model...
Pánský oblek BANDI, model...
Pánský oblek BANDI, model...
Pánský oblek BANDI, model...
Pánský oblek BANDI, model...


Doporučujeme

K tomuto pánskému obleku vám doporučujeme správný výběr košile tak, aby byl váš outfit dokonalý. Podívejte se na aktuální nabídku moderních košil na e-shopu BandiVamos.cz, kde najdete exkluzivní modely manažerských košil a také společenských i volnočasový košil za skvělé ceny.
 
 
Od 1. 10. 2016 do 31. 3. 2017 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 8.999 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.099 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARTNERSKÉ ŠKOLY

Partnerské školy BANDI VAMOS - Pánské oblekyZjistěte si, zda je vaše škola partnerem BANDI VAMOS. Pokud ano, ušetříte při nákupu obleku několik set korun.      

                                   Číst více ...

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...