Pánské obleky ELDO

Pánský oblek BANDI, model COMFORT FIT II. s vestou Valentino – exkluzivní záležitost

Pánský oblek BANDI, model...
Pánský oblek BANDI, model COMFORT FIT II. s vestou Valentino je exkluzivní model navržený ze špičkového materiálu v tmavě šedé barvě. Lesklé detaily, které jsou vytvořené podle nejnovějších trendů ve společenské módě, vám dodají nádech luxusu.

Díky mírně vyštíhlenému střihu je oblek Valentino vhodný pro muže všech věkových kategorií. Doporučujeme jej především ženichům nebo svatebním hostům, kteří budou vypadat v tomto obleku výjimečně. Skvěle se hodí také na ples, oslavu jubilea, k promoci a dalším oslavným událostem. V tomto obleku podpoříte významnost události a budete vypadat skvěle. 


Elegance s nádechem luxusu

Sako je doplněné o designové prvky, které dělají oblek nejen slavnostním, ale také výjimečným. Například lesklá dekorační látka, která je na klopách, kapsách i na knoflíčcích, vytváří dojem ucelené elegance s nádechem luxusu. Další moderní detaily uvolňují formální vzhled společenského oblečení. Jsou to například zešikmené kapsy, zapínání saka na dva knoflíky nebo velice otevřené klopy, díky kterým vynikne vesta.

Jelikož je tento oblek určený především pro společenské a slavnostní události, předpokládá se, že se na nich bude tančit, a že si budou muži chtít sako odložit. Návrháři od BANDI na to mysleli, a proto ozdobili také oblekovou vestu. Dekorační látka s vysokým leskem je na kapsách a také jsou jí potaženy knoflíčky. Díky tomu si můžete bez obav odložit sako a stále budete vypadat slavnostně.


Popis obleku Valentino

Pánský oblek BANDI, model...
Slavnostní oblek z nejvyšší modelové řady Premium Collection je dvoudílný oblek s vestou navržený podle nejnovějších módních trendů. Sako je ušito v atraktivním střihu regular, který si oblíbíte, protože vás nebude stahovat, ani na vás nebude vlát. Proto jej doporučujeme mužům všech věkových kategorií. 

Aby vynikl vysoký lesk obleku, byla tomu přizpůsobena kombinace materiálů. Oblek Valentino je ve složení 40 % vlna, 30 % polyester, 30 % viskóza. Toto složení má velkou výhodu v tom, že se oblek minimálně mačká, je lehký a drží si stálou formu. Navíc je díky vlně materiál prodyšný a příjemný na dotek. Budete se v něm cítit příjemně. Přijďte si jej vyzkoušet a navštivte jakoukoliv kamennou prodejnu Pánské obleky BANDI.


Obal na oblek BANDI

Cena obleku je 5.999 Kč zahrnuje možnost využití AKCE úpravy pánského obleku na Vaši míru ZDARMA. Profesionální krejčová od BANDI vám upraví oblek podle Vaší potřeby, abyste vypadal perfektně.

Navíc získáte obal na pánský oblek v hodnotě 249 Kč jako dárek ZDARMA. Obal bezpečně uloží váš oblek a ochrání jej nejen proti poškození na cestách, ale také proti prachu a škůdcům při uskladnění.


Detaily obleku

Při fotografování obleku v ateliéru byl zvolen svatební outfit pro ženicha. K lesklému obleku zvolili designéři bílou košili a stříbrnou svatební kravatu s kapesníčkem. Obuv a opasek vybrali v černé barvě. Inspirujte se.

Pánský oblek BANDI, model...
Pánský oblek BANDI, model...
Pánský oblek BANDI, model...
Pánský oblek BANDI, model...
Pánský oblek BANDI, model...
Pánský oblek BANDI, model...


Víte, že...

Podle pravidel společenské etikety je odkládání saka ve společnosti nevhodné. Ovšem, pokud má muž oblek s vestou, která je ušitá celá z oblekové látky, může si v tomto případě sako odložit. Přečtěte si článek s praktickými radami, Jak správně nosit oblek a čeho se vyvarovat, abyste se ve společnosti neztrapnili. 


Tip pro vás

Přečtěte jak nosit pánský oblek, abyste ve společnosti udělali dojem a neztrapnili se. Podívejte se na stránky www.PanskeObleky.cz, kde vám radí majitel značky Pánské obleky BANDI, Andrej Bandi Vámoš.


Neutrácejte zbytečně

Zajistěte si předem slevu pro první nákup, abyste si pořídili tento oblek u Pánské obleky BANDI za ještě nižší cenu. Vyplňte Test pro muže. Pokud budete v testu úspěšní, ušetříte několik set korun.
 
 
Od 1. 10. 2016 do 31. 3. 2017 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 8.999 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.099 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARTNERSKÉ ŠKOLY

Partnerské školy BANDI VAMOS - Pánské oblekyZjistěte si, zda je vaše škola partnerem BANDI VAMOS. Pokud ano, ušetříte při nákupu obleku několik set korun.      

                                   Číst více ...

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...