Pánské obleky ELDO

Pánský oblek BANDI, model COMFORT FIT Livio - pro každého muže

Pánský oblek BANDI, model...
VÝPRODEJ Tento moderní pánský oblek byl navržený v elegantním a decentním stylu podle nejnovějších módních trendů. Díky látce v černé barvě a matném provedení oblek využijete na jakoukoliv pracovní i společenskou událost, jako je například ples, svatba, taneční a podobně. 

Stylové detaily, jako jsou zešikmené kapsy a zúžené klopy vám dodají uvolněný vzhled, který ženy milují. V kombinaci s perfektně vyváženým složením materiálu je pánský oblek BANDI, model COMFORT FIT Livio skvělá volba. Moderní prvky v decentním provedení

Pánský oblek BANDI, model...
Sako modelu Livio má stylové zešikmené kapsy a zúžené klopy, které jsou světovým hitem. Přesto tento oblek vypadá stále velice elegantně a můžete jej vzít na jakoukoliv událost. 

Návrháři od BANDI vytvořili moderní oblek v oblíbeném rovném střihu, který je vhodný i pro muže s nekonfekční postavou. Tento střih zvýrazní mužská ramena a zakryje drobné nedokonalosti postavy.

Složení materiálů v kombinaci 55 % vlny, 30 % polyesteru a 15 % viskózy je navržen v ideálním poměru tak, abyste se v obleku cítil příjemně po celý den. Zároveň vám materiál zajistí minimální mačkavost saka. Naopak si oblek velice dlouho zachová svou formu a vy budete vypadat vždy upraveně.


Původní cena obleku: 6.999 Kč

Nová výprodejová cena: 4.199 Kč

Ušetříte: 2.800 Kč


UPOZORNĚNÍ Akce platí pouze do 1. 4. 2018.Detaily pánského obleku

Pánský oblek BANDI, model...
Pánský oblek BANDI, model...

 
 

Pouze do 31. 3. 2018 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 9.699 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARFÉM APRIMÉ FOR MEN

Nový parfém BANDI Aprimé for Men nyní v prodeji. Pořiďte si tuto luxusní parfémovou vodu pro muže, která opravdu voní.

 Čtěte více... 

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...