Pánské obleky ELDO

Pánský oblek BANDI, model COMFORT FIT Livio - pro každého muže

Pánský oblek BANDI, model...
AKCE Tento moderní pánský oblek byl navržený v elegantním a decentním stylu podle nejnovějších módních trendů. Díky látce v černé barvě a matném provedení oblek využijete na jakoukoliv pracovní i společenskou událost, jako je například ples, svatba, taneční a podobně. 

Stylové detaily, jako jsou zešikmené kapsy a zúžené klopy vám dodají uvolněný vzhled, který ženy milují. V kombinaci s perfektně vyváženým složením materiálu je pánský oblek BANDI, model COMFORT FIT Livio skvělá volba. Moderní prvky v decentním provedení

Pánský oblek BANDI, model...
Sako modelu Livio má stylové zešikmené kapsy a zúžené klopy, které jsou světovým hitem. Přesto tento oblek vypadá stále velice elegantně a můžete jej vzít na jakoukoliv událost. 

Návrháři od BANDI vytvořili moderní oblek v oblíbeném rovném střihu, který je vhodný i pro muže s nekonfekční postavou. Tento střih zvýrazní mužská ramena a zakryje drobné nedokonalosti postavy.

Složení materiálů v kombinaci 55 % vlny, 30 % polyesteru a 15 % viskózy je navržen v ideálním poměru tak, abyste se v obleku cítil příjemně po celý den. Zároveň vám materiál zajistí minimální mačkavost saka. Naopak si oblek velice dlouho zachová svou formu a vy budete vypadat vždy upraveně.

Cena obleku je 6.999 Kč a zahrnuje možnost využití AKCE úpravy pánského obleku na vaši míru ZDARMA. Profesionální krejčové od BANDI vám upraví oblek podle potřeby, abyste vypadali perfektně a udělali dojem.


Původní cena obleku: 5.999 Kč

Nová akční cena: 4.349 Kč

Ušetříte: 1.650 Kč


Akce platí pouze do 31. 1. 2018.


Detaily pánského obleku

Pánský oblek BANDI, model...
Pánský oblek BANDI, model...

 
 
Pouze do 31. 3. 2018 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 9.699 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARTNERSKÉ ŠKOLY

Partnerské školy BANDI VAMOS - Pánské oblekyZjistěte si, zda je vaše škola partnerem BANDI VAMOS. Pokud ano, ušetříte při nákupu obleku několik set korun.      

                                   Číst více ...

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...