Pánské obleky ELDO

Pánský oblek BANDI, model COMFORT FIT II. Franco – oblek, ve kterém uděláte dojem

Pánský oblek BANDI, model...
Naprosto výjimečný a luxusní pánský oblek BANDI, model COMFORT FIT II. Franco je vyroben z exkluzivní temně modré látky s vysokým leskem. Je velice vhodný pro muže, kteří vyžadují dokonalost prezentace své osoby na společenských událostech. V tomto obleku ve společnosti vyniknete.

Model pánského obleku BANDI COMFORT FIT II. Franco doporučujeme mužům na ples, do tanečních, na svatby, promoce, do divadla a pro jiné oslavné události.

Oblek, který nikdy nevyjde z módy

Pánský oblek BANDI, model...
Sako i kalhoty tohoto pánského obleku jsou ušity v rovném střihu, který je vhodný i pro muže nekonfekční postavy. Pánský oblek Franco dělají výjimečným také moderní prvky, jako jsou například zešikmené kapsy, zúžená klopa nebo prošívání, které celkový vzhled obleku oživí.

K vašemu maximálnímu komfortu přispívá také kvalitní vlněný materiál. Díky přesně vyváženému složení, 40% vlny, 30% polyesteru a 30% viskózy, je látka obleku pevná a minimálně mačkavá. Pánský oblek si tak udrží stále svůj tvar a perfektní vzhled. Při společenských večerech jistě oceníte také prodyšnost a lehkost obleku. 

Cena obleku je 5.999 Kč a zahrnuje možnost využití AKCE úpravy pánského obleku na vaši míru ZDARMA. Profesionální krejčové od BANDI vám upraví oblek podle potřeby, abyste vypadali perfektně a udělali dojem.


Detail pánského obleku

Při focení v ateliéru byla k tomuto lesklému pánskému obleku zvolená varianta doplňků vhodná na ples nebo jinou společenskou událost. Chcete se sladit na ples s vaší partnerkou? Inspirujte se použitými doplňky na fotografiích, které vám usnadní výběr.

Pánský oblek BANDI, model...
Pánský oblek BANDI, model...
Pánský oblek BANDI, model...
Pánský oblek BANDI, model...
Pánský oblek BANDI, model...


Tip pro vás

Pánská obuv BANDI, model ...
Nevíte, jakou barvu obuvi vybrat k tomuto obleku? Obecně platí, že k temně modré barvě si můžete vzít černou i hnědou obuv. Ovšem pozor! Pokud si temně modrý oblek vezmete na společenskou událost, měli byste k němu mít pouze obuv v černé barvě. Hnědá obuv patří do zaměstnání.

V případě lesklého obleku je ideální zvolit i lesklou obuv. Tím dotáhnete váš outift do posledního detailu a k naprosté dokonalosti.

Podívejte se na výběr pánské společenské obuvi BANDI na e-shopu www.BandiVamos.cz, která je ručně šitá z velice kvalitní usně. Obuv vám bude pohodlná od prvního momentu nošení.
 
 
Pouze do 31. 12. 2017 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 8.999 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARTNERSKÉ ŠKOLY

Partnerské školy BANDI VAMOS - Pánské oblekyZjistěte si, zda je vaše škola partnerem BANDI VAMOS. Pokud ano, ušetříte při nákupu obleku několik set korun.      

                                   Číst více ...

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...