Pánské obleky ELDO

Pánský oblek BANDI, model COMFORT FIT III. Locatelli

Pánský oblek BANDI, model...
Chcete vyniknout mezi ostatními muži, kteří nosí černý oblek? Právě pro vás byl navržen černý pánský oblek BANDI, model COMFORT FIT III. Locatelli s elegantními jemnými bílými proužky. Kombinuje stylové prvky a rovný střih, přesně podle nejnovějších trendů současné módy.

Tento nový trojdílný pánský oblek do BANDI je ideální volbou především pro manažery do zaměstnání a na obchodní jednání. Je vhodný také na různé společenské události, jako je například firemní večírek, raut, oslava a jiné. Pokud se chcete odlišit od ostatních mužů, doporučujeme vám právě tento model pánského obleku. 

Popis pánského obleku

Pánský oblek BANDI, model...
Návrháři od BANDI oživili pánský oblek BANDI, model COMFORT FIT III. Locatelli designovými detaily, které vám dodají stylový vzhled. Jsou to například zešikmené kapsy, zdobná patková kapsa, zúžené klopy, prošití knoflíkové dírky na rukávu, nebo dva rozparky.

Sako a kalhoty pánského obleku BANDI, model COMFORT FIT III. Locatelli doplňuje vesta, která je ušitá celá z oblekové látky. Tímto získáváte velmi praktickou výhodu oproti mužům v obleku bez vesty. Můžete si ve společnosti odložit sako, aniž byste porušili pravidlo společenské etikety.

Celý oblek je navržen v jemně vyštíhleném střihu, který je vhodný i pro muže nekonfekční postavy. Navíc tento střih pomůže schovat i drobné nedokonalosti vaší postavy, jako je například menší bříško.

Abyste se během celého dne v práci cítili příjemně a komfortně je 55% vlněný materiál obleku doplněn o 30 % polyesteru a 15 % viskózy. Tato kombinace materiálů vám zajistí trvalou formu obleku, bez markantního pomačkání. Látka dělá oblek prodyšným, lehkým a příjemným na dotek.

Cena obleku je 5.999 Kč a zahrnuje možnost využití AKCE úpravy pánského obleku na vaši míru ZDARMA. Profesionální krejčové od BANDI vám upraví oblek podle potřeby, abyste vypadali perfektně a udělali dojem.

Detail pánského obleku

Pánský oblek BANDI, model...
Pánský oblek BANDI, model...
Pánský oblek BANDI, model...
Pánský oblek BANDI, model...
Pánský oblek BANDI, model...
Pánský oblek BANDI, model...


Tip navíc

Nedaří se vám úspěšně uzavírat obchody nebo dostat od šéfa vyšší prémie? Problém může být právě ve výběru vašeho oblečení. Přečtěte si, jak se správně obléknout, abyste měli větší šanci na úspěch v článku Jste manažer a nedaří se vám při obchodních jednáních? Dozvíte se nejčastější chyby mužů při oblékání do práce.


Rada pro Vás

Pánská kožená aktovka BAN...
Mějte na obchodních schůzkách při sobě aktovku nebo brašnu s notebookem. Proč? Položte si otázku, kolik práce má asi manažer, který chodí jen s mobilem v ruce, oproti tomu, jak je pracovitý jiný manažer, který s sebou nosí aktovku s dokumenty. Když budete mít na jednání aktovku, budete působit jako profesionál, který své práci rozumí, a kterému může obchodní partner důvěřovat.

Podívejte se na kvalitní pánské kožené aktovky BANDI na e-shopu www.BandiVamos.cz. Aktovky jsou precizně zpracované z pevné kůže, mají několik praktických úložných míst a reprezentativní design.
 
 
Pouze do 31. 3. 2018 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 9.699 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARTNERSKÉ ŠKOLY

Partnerské školy BANDI VAMOS - Pánské oblekyZjistěte si, zda je vaše škola partnerem BANDI VAMOS. Pokud ano, ušetříte při nákupu obleku několik set korun.      

                                   Číst více ...

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...