Pánské obleky slim TIBBI

Pánský oblek BANDI, model SLIM FIT Corso – moderní oblek, který by měl být v šatníku každého muže

Pánský oblek BANDI, model...
V pánském obleku BANDI, model SLIM FIT II. Corso můžete jít do tanečních, k maturitě, ke zkouškám na vysoké škole, do zaměstnání, na ples i do divadla. Vždy budete přitom oblečení správně, přesně podle pravidel společenské etikety.

Černý matný pánský oblek BANDI, model SLIM FIT II. Corso je ideálním základem pánského společenského šatníku. Vyštíhlený střih, který v současné době vládne módním trendům. Nejlépe padne mužům štíhlé a střední postavy. Pokud tento oblek doplníte bílou pánskou košilí BANDI s dlouhým rukávem, získáte outfit, ve kterém budete vypadat skvěle při každé příležitosti.

Popis pánského obleku

Pánský oblek BANDI, model...
Vyštíhlený střih obleku zdůrazní váš mužný vzhled. Efekt zeštíhlení umocňují zešikmené kapsy saka. Zapínání na dva knoflíky, klasické klopy a jeden rozparek činí ze saka ověřenou klasiku, která přesně odpovídá pravidlům společenské etikety. To zaručí, že budete vždy správně oblečen.

Díky kvalitnímu materiálu, který tvoří z 55 % vlna, z 30 % polyester a z 15 % viskóza, se budete v obleku cítit pohodlně a nebude se vám krčit ani při celodenním nošení.

Pánský oblek BANDI, model SLIM FIT II. Corso stojí 5.999 Kč a jedná se o novinku.

Přijďte si oblek vyzkoušet do kterékoli značkové prodejny Pánské obleky BANDI. Odborní poradci vám rádi pomohou vybrat ten správný oblek pro vás, abyste vypadali opravdu dokonale.


Detaily pánského obleku

Pánský oblek BANDI, model...
Pánský oblek BANDI, model...
Pánský oblek BANDI, model...
Pánský oblek BANDI, model...
Pánský oblek BANDI, model...


Rady a tipy

Nevíte si rady, jakou vybrat k obleku barvu košile nebo kravaty? Nevadí. Zvolte klasickou kombinaci bílé společenské košile a černé slim kravaty, kterou nikdy nic nezkazíte. Tento mladiství elegantní outfit můžete také oživit kapesníčkem do saka.


 
 
Pouze do 31. 3. 2018 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 9.699 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARTNERSKÉ ŠKOLY

Partnerské školy BANDI VAMOS - Pánské oblekyZjistěte si, zda je vaše škola partnerem BANDI VAMOS. Pokud ano, ušetříte při nákupu obleku několik set korun.      

                                   Číst více ...

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...