Pánské obleky slim TIBBI

Pánský oblek BANDI, model SLIM FIT II. Stabio – Výjimečný oblek vhodný jak do zaměstnání, tak pro společenské události

Pánský oblek BANDI, model...
Hledáte moderní elegantní oblek, který si můžete obléct do zaměstnání i na různé společenské události? Pak je tu právě pro vás novinka z dílny návrhářů od BANDI.

Elegantní pánský oblek BANDI, model SLIM FIT II. Stabio doporučujeme použít do zaměstnání i na veškeré společenské události. Například na svatbu, na ples, do tanečních, při návštěvě divadla, na oslavy jubileí a podobně. S pánským oblekem BANDI model SLIM FIT II. Stabio budete mít jistotu, že jste oblečený nejen elegantně, ale i správně.

Popis pánského obleku

Pánský oblek BANDI, model SLIM FIT II. Stabio je ušitý z černé matné látky. Díky tomu je použití obleku všestranné. Oblek je ušitý v moderním SLIM střihu, což znamená, že je vyštíhlený. Tento střih doporučujeme mužům se štíhlou nebo standartní postavou.

Na obleku je použito moderní zapínání na jeden knoflík. Zešikmené kapsy v oblasti boků zvýrazňují efekt vyštíhlení. Tento efekt podporují také zúžené klopy. Sako je doplněno o módní prvky, jako jsou překládané černé knoflíčky s bílým lemováním na rukávech a přidaná kapsička na pravé straně. Všechny tyto detaily dělají oblek velmi módním a exklusivním.

Oblek je ušitý z černé matné látky ze 100% vlny. Díky použití přírodního a prodyšného materiálu se nebudete tolik potit a budete se cítit velmi pohodlně. To oceníte hlavně v letním období.

I přesto, že je oblek ve SLIM střihu, tak návrháři od BANDI dbali na to, aby kalhoty byly pohodlné a neomezovaly v pohybu. Budete se v nich cítit příjemně a pohodlně.

Cena pánského obleku BANDI, model SLIM FIT II. Stabio je 7.799 Kč a jedná se o novinku. Cena zahrnuje i úpravy obleku na vaši míru zcela ZDARMA. Profesionální krejčové od BANDI vám v případě potřeby upraví oblek na míru tak, abyste vypadali perfektně a udělali dojem. Nebudete muset shánět krejčovou, která by vám oblek upravila. Šetřete svůj čas a peníze

Navíc získáte ZDARMA jako dárek obal na pánský oblek v hodnotě 249 Kč. Tento obal ochrání oblek proti poškození a znečištění na cestách i v šatní skříni.

Navštivte nejbližší značkovou prodejny BANDI a vyzkoušejte tento výjimečný oblek, který využijete nejen do zaměstnání, ale i na všechny společenské události, a to ve kterémkoli ročním období.

Detaily obleku

Pánský oblek BANDI, model...
Pánský oblek BANDI, model...
Pánský oblek BANDI, model...
Pánský oblek BANDI, model...
Pánský oblek BANDI, model...

Tip navíc

Pro dokonalý vzhled vybírejte z luxusních pánských košil BANDI. Věděli jste, že špatný výběr košile může ohrozit váš úspěch? Přečtěte si, jak se vyhnout základním chybám.
 
 
Pouze do 31. 12. 2017 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 8.999 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARTNERSKÉ ŠKOLY

Partnerské školy BANDI VAMOS - Pánské oblekyZjistěte si, zda je vaše škola partnerem BANDI VAMOS. Pokud ano, ušetříte při nákupu obleku několik set korun.      

                                   Číst více ...

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...