Pánské obleky slim TIBBI

Pánská obleková vesta BANDI, model SLIM FIT Winston – jedinečný doplněk vašeho obleku

Pánská obleková vesta BAN...
Pánská obleková vesta Winston je jedinečným doplňkem, díky kterému bude váš oblek vypadat exkluzivně a luxusně. Tmavě modrou vestu s decentním károvaným vzorem skvěle využijete do zaměstnání i na společenské události. Například na svatbu, ples, návštěvu divadla, rodinnou oslavu a jiné společenské události.

Vesta je ušitá v moderním vyštíhleném střihu SLIM FIT. Tento střih doporučujeme mužům standardní a štíhlé postavy. Vesta perfektně vyhladí záhyby vaší košile. Dokonale tak vytvaruje vaši postavu a zdůrazní její mužné rysy.Popis pánské oblekové vesty

Kombinace - kalhoty Argen...
Vesta je ušitá z velmi kvalitní matné látky v tmavě modré barvě s decentním károvaným vzorem.  Ideálně se tak hodí k matným oblekům šedé, krémové nebo tmavě modré barvy.

Exkluzivního vzhledu dosáhnete kombinací vesty Winston například s pánským oblekem BANDI, model TAILORED FIT II Argento nebo s modelem SLIM FIT II Viconte. Přečtěte si, jak tyto obleky a vestu vzájemně kombinovat a vytvořit tak až osm jedinečných variant outfitu.

Pánská obleková vesta Winston pozvedne formálnost vašeho obleku a vašemu vzhledu dodá na serióznosti. Skvěle ji tak využijete například pro důležitá obchodní jednání nebo významné společenské události, jako jsou svatby, promoce či oslavy jubileí.

Kombinace - sako Argento ...
Vesta Winston patří do prémiové kolekce. Tomu odpovídá prvotřídní kvalita látky, kterou tvoří ze 70 % vlna a z 30 % polyester. Díky této jedinečné kombinaci materiálů je vesta lehká a prodyšná, což oceníte především v horkých dnech. Vesta je navíc celá ušitá z oblekové látky, takže si v méně formálních chvílích budete moci odložit sako.

Cena pánské oblekové vesty BANDI, model SLIM FIT Winston je 2.499 Kč a jedná se o naprosto jedinečný doplněk pro váš společenský šatník.

Přijďte si vestu Winston vyzkoušet do kterékoli značkové prodejny BANDI. Naši odborní poradci vám ji rádi ukáží v kombinaci s exkluzivními pánskými obleky a doplňky BANDI.

Detaily oblekové vesty

Kombinace - kalhoty Argen...
Kombinace - sako Viconte ...
Pánská obleková vesta BAN...

Rady a tipy

Věděli jste, že v konzervativních kruzích byste měli dle pravidel společenské etikety nechat spodní knoflík vesty rozepnutý? Díky tomu se navíc budete cítit pohodlně a vesta se vám nebude při sezení vyhrnovat a krčit se, takže budete vypadat upraveně a skvěle. V méně formálním prostředí však můžete spodní knoflík vesty nosit zapnutý.
 
 
Pouze do 31. 3. 2018 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 9.699 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARTNERSKÉ ŠKOLY

Partnerské školy BANDI VAMOS - Pánské oblekyZjistěte si, zda je vaše škola partnerem BANDI VAMOS. Pokud ano, ušetříte při nákupu obleku několik set korun.      

                                   Číst více ...

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...