Pánské obleky slim TIBBI

Pánský oblek BANDI, model SLIM FIT Jerome – elegantní oblek do práce i na společenské události

Pánský oblek BANDI, model...
NOVINKA Oblékněte se do pohodlného obleku, ve kterém budete vypadat skvěle. Pánský oblek BANDI, model SLIM FIT Jerome doporučujeme do zaměstnání i na společenské události, například na svatby, plesy, oslavy jubileí a pro jiné příležitosti. V každé situaci vám nabídne dostatek volnosti a uděláte v něm perfektní dojem.

Oblek je ušitý v moderním vyštíhleném střihu SLIM. Proto je vhodný pro muže štíhlé nebo standardní postavy. Vyštíhlený střih obleku pomáhá tvarovat postavu, takže v něm budete vypadat mužně a elegantně.


Popis pánského obleku Jerome

Pánský oblek BANDI, model...
Pánský oblek BANDI, model SLIM FIT Jerome je ušitý z exkluzivní matné látky tmavé, modrošedé barvy. Díky tomu se perfektně hodí do zaměstnání i na společenské události.

Na saku zaujmou špičaté píkové klopy, navržené podle nejnovějších trendů. Ozdobné prošití na klopách, přední straně saka a rukávech dodá vašemu vzhledu styl. Efektně působí i žíhané knoflíky, které jsou na koncích rukávů překládané přes sebe. Návrháři od BANDI zvolili střihovou variantu saka se dvěma rozparky.

V kalhotách s vyštíhleným střihem SLIM budete vypadat velmi stylově. Zároveň jsou navržené tak, aby byly pohodlné a neomezovaly vás v pohybu.

Pánský oblek Jerome je ušitý z kvalitní látky složené ze 40 % vlny, 28 % polyesteru, 30 % viskózy a 2 % elastanu. Díky jedinečné kombinaci materiálů je oblek velmi lehký a nebude se vám krčit. Budete se v něm cítit příjemně po celý den.

Cena pánského obleku BANDI, model SLIM Jerome je 8.499 Kč a jedná se o novinku. Cena zahrnuje i úpravy obleku na vaši míru zcela ZDARMA. Profesionální krejčové od BANDI vám v případě potřeby upraví oblek na míru tak, abyste vypadali naprosto dokonale. Nebudete muset shánět krejčovou, která by vám oblek upravila. Šetřete svůj čas a peníze.

Přijďte si oblek vyzkoušet do kterékoli značkové prodejny Pánské obleky BANDI. Odborní poradci vám rádi pomohou s výběrem toho správného obleku, abyste vypadali opravdu dokonale.

Detaily pánského obleku

Pánský oblek BANDI, model...
Pánský oblek BANDI, model...
Pánský oblek BANDI, model...

Rada pro vás

Pokud chcete naplno využít pohodlí, které nabízí vlněný oblek, nezapomeňte jej doplnit kvalitní bavlněnou košilí s dlouhým rukávem. Podívejte se na nabídku exkluzivních pánských košil BANDI.
 
 
Pouze do 31. 3. 2018 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 9.699 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARTNERSKÉ ŠKOLY

Partnerské školy BANDI VAMOS - Pánské oblekyZjistěte si, zda je vaše škola partnerem BANDI VAMOS. Pokud ano, ušetříte při nákupu obleku několik set korun.      

                                   Číst více ...

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...