Pánské obleky slim TIBBI

Pánský oblek BANDI, model SLIM FIT Fenatti – zajistí výjimečný vzhled

Pánský oblek BANDI, model...
VÝPRODEJ Zažijte pocit výjimečnosti, který vám dodá nový pánský oblek BANDI, model SLIM FIT Fenatti z nejvyšší modelové řady Premium Collection. V ocelově modrém a lesklém obleku získáte velmi elegantní vzhled s nádechem luxusu. 

Exkluzivní model pánského obleku se hodí pro ženichy na svatbu, kteří v něm budou vypadat naprosto jedinečně. Chcete-li si zajistit úspěch u žen, neváhejte si vzít tento moderní oblek do tanečních, na ples nebo na jakoukoliv slavnostní událost. Dáma po Vašem boku na vás bude hrdá.


Popis pánského obleku

Pánský oblek BANDI, model...
Střihové řešení pánského obleku BANDI, model SLIM FIT Fenatti je navrženo podle nejnovějších trendů v pánské společenské módě. A to tak, abyste v obleku vypadal, jako by vám byl ušitý na míru. Vyštíhlené sako a kalhoty sluší mužům štíhlé nebo atletické postavy. Ta v obleku krásně vynikne a získá na mužném vzhledu. Stylový úzký střih obleku dotvářejí také moderní zúžené klopy a zešikmené kapsy saka. 

Pánský oblek z nejvyšší módní řady Premium Collection je zhotoven z kvalitního materiálu, který mu zajišťuje lesklý vzhled. Složení materiálu z 40 % vlny, 30 % polyesteru a 30 % viskózy dodává obleku také praktické vlastnosti, jako je prodyšnost, lehkost a minimální mačkavost. Prožijte Vaše slavnostní okamžiky v naprostém pohodlí a stále upravený.


Původní cena obleku: 6.999 Kč

Nová výprodejová cena: 4.499 Kč

Ušetříte: 2.500 Kč


UPOZORNĚNÍ Tento model pánského obleku je ve výprodeji v posledních velikostech a kusech. Každým dnem se obleky vyprodávají, proto vám nelze zaručit, zda je na vás správný rozměr tohoto modelu či ne. To zjistíte v prodejnách Pánské obleky BANDI.


Detail pánského obleku

Při focení pánského obleku v ateliéru zvolili návrháři od BANDI outfit, který je vhodný pro svatebního hosta, do tanečních nebo na ples. Lesklý modrý oblek SLIM FIT Fenatti doplnili světle modrou košilí a tmavě modrou lesklou kravatou. Celkový vzhled originálně oživili kapesníčkem do saka v bílé barvě. 

Pánský oblek BANDI, model...
Pánský oblek BANDI, model...
Pánský oblek BANDI, model...


Doporučujeme

Pánský oblek BANDI, model...
Chcete získat jedinečný a slavnostní vzhled? Zvolte k pánskému obleku anglickou kravatu, tzv. regatu, která podpoří významnost události. Elegantní kravatový uzel, který má regata již napevno předvázaný, vás nechá vyniknout ve společnosti mezi ostatními muži. Navíc jistě oceníte jednoduché a rychle zapínání kravaty na kovové háčky. Podívejte se na exkluzivní pánské regaty BANDI, které společně s kapesníčkem do saka ze stejné látky tvoří nádherný set.
 
 

Pouze do 31. 3. 2018 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 9.699 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARFÉM APRIMÉ FOR MEN

Nový parfém BANDI Aprimé for Men nyní v prodeji. Pořiďte si tuto luxusní parfémovou vodu pro muže, která opravdu voní.

 Čtěte více... 

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...