Pánské obleky slim TIBBI

Pánský oblek BANDI, model SLIM FIT Ramiro – ideální oblek na svatbu, ples a jiné společenské události

Pánský oblek BANDI, model...
AKCE Oblékněte si nový pánský oblek BANDI, model SLIM FIT Ramiro, ve kterém budete vypadat elegantně a upraveně. Temný odstín šedomodré oblekové látky vám dodá moderní vzhled. Vysoký lesk obleku navíc ještě více podpoří váš pocit výjimečnosti.

Chystáte-li se na svatbu, ples nebo do tanečních, je tento vyštíhlený model pánského obleku skvělou volbou. V exkluzivním obleku od BANDI zaručeně vyniknete mezi ostatními muži na každé společenské události.Popis pánského obleku

Pánský oblek BANDI, model...
Návrháři od BANDI vyrobili oblek v oblíbeném střihu SLIM FIT, pro který je typické vyštíhlení saka v oblasti pasu a boků. Navíc má tento model také zúžené rukávy saka a nohavice kalhot. Pokud máte štíhlou nebo atletickou postavu, doporučujeme Vám právě tento střih. Budete se v obleku cítit, jako by Vám byl ušitý přímo na míru.

Moderní zapínání na jeden knoflík, zúžené klopy a zešikmené kapsy saka podporují vyštíhlený střih obleku. Další designové detaily, jako jsou modro-černé žíhané knoflíky a modré ozdobné dírky dotváří styl ležérní elegance. 


Prvotřídní obleková látka byla vyrobená nejnovější technologií, aby splňovala požadavky na luxusní vzhled i praktické vlastnosti obleku. Pro minimální mačkavost obleku a zachování stále formy je vlna v podílu 40% doplněna o 30% polyesteru a 30% viskózy. Zároveň tato vyvážená kombinace materiálů zajišťuje prodyšnost a lehkost obleku. A to tak, abyste se v obleku cítil příjemně a pohodlně, i když jej budete mít na sobě celý den.


Původní cena obleku: 6.499 Kč

Nová akční cena: 4.499 Kč

Ušetříte: 2.000 Kč


Pozor, akce platí pouze do 5. 6. 2018.


Příklad vhodného outfitu pro ženicha

Budete se ženit? Inspirujte se slavnostním outfitem s oblekem SLIM FIT Ramiro. K šedomodrému lesklému obleku stylisté od BANDI vybrali slavnostní košili a svatební kravatu v bílé barvě. Tento luxusní outfit vám zajistí, že budete na svatbě mužem číslo jedna a splníte očekávání nevěsty. Navíc se skvěle sladíte s bílými svatebními šaty nevěsty a vytvoříte dokonalý pár. Váš celkový slavnostní vzhled ženicha můžete ještě doplnit o luxusní manžetové knoflíčky BANDI, které můžete vybírat v různých tvarech a barvách.

Pánský oblek BANDI, model...
Pánský oblek BANDI, model...
Pánský oblek BANDI, model...

Tip pro vás

Čekají vás letos taneční a Vy nevíte, jak se vhodně obléknout? Nevadí. Přečtěte si praktické rady v článku Jak v tanečních vypadat skvěle a zaujmout budoucí partnerku. Díky tom získáte nejen tipy, jaké oblečení je do tanečních kurzů vhodné. Ale navíc se dozvíte, jak se obléknout stylově a být za frajera, o kterého se dívky poperou.
 
 

Pouze do 30. 6. 2018 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 9.699 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARFÉM APRIMÉ FOR MEN

Nový parfém BANDI Aprimé for Men nyní v prodeji. Pořiďte si tuto luxusní parfémovou vodu pro muže, která opravdu voní.

 Čtěte více... 

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...