Pánské obleky slim TIBBI

Pánský oblek BANDI, model SLIM FIT Ramiro – ideální oblek na ples a jiné společenské události

Pánský oblek BANDI, model...
AKCE Oblékněte si nový pánský oblek BANDI, model SLIM FIT Ramiro, ve kterém budete vypadat elegantně a upraveně. Temný odstín šedomodré oblekové látky vám dodá moderní vzhled. Vysoký lesk obleku navíc ještě více podpoří váš pocit výjimečnosti.

Chystáte-li se na ples nebo do tanečních, je tento vyštíhlený model pánského obleku skvělou volbou. Stejně tak jej doporučujeme ženichům na svatbu. V exkluzivním obleku od BANDI zaručeně vyniknete mezi ostatními muži na každé společenské události.Popis pánského obleku

Pánský oblek BANDI, model...
Návrháři od BANDI vyrobili oblek v oblíbeném střihu SLIM FIT, pro který je typické vyštíhlení saka v oblasti pasu a boků. Navíc má tento model také zúžené rukávy saka a nohavice kalhot. Pokud máte štíhlou nebo atletickou postavu, doporučujeme Vám právě tento střih. Budete se v obleku cítit, jako by Vám byl ušitý přímo na míru.

Moderní zapínání na jeden knoflík, zúžené klopy a zešikmené kapsy saka podporují vyštíhlený střih obleku. Další designové detaily, jako jsou modro-černé žíhané knoflíky a modré ozdobné dírky dotváří styl ležérní elegance. 


Prvotřídní obleková látka byla vyrobená nejnovější technologií, aby splňovala požadavky na luxusní vzhled i praktické vlastnosti obleku. Pro minimální mačkavost obleku a zachování stále formy je vlna v podílu 40% doplněna o 30% polyesteru a 30% viskózy. Zároveň tato vyvážená kombinace materiálů zajišťuje prodyšnost a lehkost obleku. A to tak, abyste se v obleku cítil příjemně a pohodlně, i když jej budete mít na sobě celý den.

Cena obleku je 6.499 Kč a zahrnuje možnost využití AKCE úpravy pánského obleku na vaši míru ZDARMA. Profesionální krejčové od BANDI vám upraví oblek podle potřeby, abyste vypadali perfektně a udělali dojem.


Původní cena obleku: 6.499 Kč

Nová akční cena: 3.459 Kč

Ušetříte: 3.040 Kč


Akce platí pouze do 31. 1. 2018.


Příklad vhodného outfitu pro ženicha

Budete se ženit? Inspirujte se slavnostním outfitem s oblekem SLIM FIT Ramiro. K šedomodrému lesklému obleku stylisté od BANDI vybrali slavnostní košili a svatební kravatu v bílé barvě. Tento luxusní outfit vám zajistí, že budete na svatbě mužem číslo jedna a splníte očekávání nevěsty. Navíc se skvěle sladíte s bílými svatebními šaty nevěsty a vytvoříte dokonalý pár. Váš celkový slavnostní vzhled ženicha můžete ještě doplnit o luxusní manžetové knoflíčky BANDI, které můžete vybírat v různých tvarech a barvách.

Pánský oblek BANDI, model...
Pánský oblek BANDI, model...
Pánský oblek BANDI, model...

Tip pro vás

Čekají vás letos taneční a Vy nevíte, jak se vhodně obléknout? Nevadí. Přečtěte si praktické rady v článku Jak v tanečních vypadat skvěle a zaujmout budoucí partnerku. Díky tom získáte nejen tipy, jaké oblečení je do tanečních kurzů vhodné. Ale navíc se dozvíte, jak se obléknout stylově a být za frajera, o kterého se dívky poperou.
 
 
Pouze do 31. 3. 2018 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 9.699 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARTNERSKÉ ŠKOLY

Partnerské školy BANDI VAMOS - Pánské oblekyZjistěte si, zda je vaše škola partnerem BANDI VAMOS. Pokud ano, ušetříte při nákupu obleku několik set korun.      

                                   Číst více ...

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...