Pánské obleky slim TIBBI

Pánský oblek BANDI, model SLIM FIT Ramond - oblek, který vynosíte kamkoliv

Pánský oblek BANDI, model...
VÝPRODEJ Pánský oblek BANDI, model SLIM FIT Ramond je nejnovějším modelem, který sleduje současné trendy v pánské společenské módě a zároveň rozšiřuje nabídku tzv. univerzálních obleků s širokou možností užití. Návrháři od BANDI oblek navrhli v černé barvě a v matném provedení, aby byl vhodný do práce i do společnosti, a to na oslavné i smuteční události. Proto by neměl chybět v žádném pánském šatníku.

Popis pánského obleku

Pánský oblek BANDI, model...
Moderní oblek SLIM FIT Ramond se řadí do standardní řady pánských obleků BANDI. Je vyroben z kvalitní matné látky v černé barvě. Zlehka vyštíhlený střih a zkrácená délka saka dodá celému obleku stylový a módní vzhled. Důvtipným detailem, který upoutá, jsou zešikmené kapsy saka. Ty podtrhnou moderní vzhled obleku.

Složení materiálu pánského obleku je 55 % vlna, 30 % polyester a 15 % viskóza, což vám zajistí nemačkavost, pevnost a trvalou formu obleku. Další vlastnosti, jako jsou prodyšnost a lehkost obleku oceníte především při celodenním nošení nebo v letních měsících. Podšívka ve složení 100% polyester zaručí, že se v obleku budete cítit pohodlně.


Původní cena obleku: 5.999 Kč

Nová výprodejová cena: 3.499 Kč

Ušetříte: 2.500 Kč


UPOZORNĚNÍ Tento model obleku je ve výprodeji v posledních velikostech a kusech. Každým dnem se obleky vyprodávají, proto vám nelze zaručit, zda je na vás správný rozměr tohoto modelu či ne. To zjistíte v prodejnách Pánské obleky BANDI.Detaily pánského obleku

Při focení pánského obleku BANDI, model SLIM FIT Ramond byl zvolen outfit, který je vhodný do tanečních, na ples, na oslavy jubilea i do práce Černý matný oblek doplnila bílá košile a modrá kravata.

Pánský oblek BANDI, model...
Pánský oblek BANDI, model...
Pánský oblek BANDI, model...


Doporučujeme

K tomuto pánskému obleku vám doporučujeme správný výběr košile tak, aby byl váš celkový outfit dokonalý. Podívejte se na aktuální nabídku moderních košil na e-shopu BandiVamos.cz, kde najdete také exkluzivní modely košil s bílým límečkem.


Tip pro Vás

Víte, že se k pánskému obleku nosí pouze šněrovací společenská obuv? K černému obleku vybírejte obuv v černé barvě. Podívejte se, jak má vypadat společenská obuv.
 
 
Pouze do 31. 08. 2017 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 8.999 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARTNERSKÉ ŠKOLY

Partnerské školy BANDI VAMOS - Pánské oblekyZjistěte si, zda je vaše škola partnerem BANDI VAMOS. Pokud ano, ušetříte při nákupu obleku několik set korun.      

                                   Číst více ...

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...