Pánské obleky slim TIBBI

Pánský oblek BANDI, model SLIM FIT III. Ferenz - oblek pro slavnostní okamžiky

Pánský oblek BANDI, model...
VÝPRODEJ Budete se ženit? Nebo vás čeká jiná důležitá společenská událost a potřebujete vypadat perfektně? V novém trojdílném pánském obleku BANDI, model SLIM FIT III. Ferenz své okolí oslníte.

Exkluzivní tmavě modrý model obleku doporučujeme především ženichům na svatbu, kteří v něm budou vypadat naprosto jedinečně. Chcete-li si zajistit úspěch u žen, neváhejte si vzít tento moderní oblek také na ples, slavnostní premiéru filmu nebo na jakoukoliv slavnostní událost. Dáma po Vašem boku na vás bude hrdá.

Popis pánského obleku

Pánský oblek BANDI, model...
Střihové řešení pánského obleku SLIM FIT III. Ferenz určuje směr nejnovějších trendů v pánské společenské módě. Vyštíhlené sako a kalhoty doporučujeme mužům štíhlé postavy. Vaše postava v obleku krásně vynikne a vy umocníte váš mužný vzhled. Stylový úzký střih obleku dotvářejí také moderní zúžené klopy a zešikmené kapsy saka. Zdobné detaily, jako je tmavě modrá lemovka na kapsách a vestě, umocní váš slavnostní vzhled.

Obleková vesta je celá ušitá z oblekové látky. Jak přední, tak i zadní díl. To pro vás znamená, že si můžete sako odložit. Ovšem jen při neformálních momentech dané události. Například po skončení oficiálního programu svatby, na oslavě při tanci, který není zahajovací nebo významný. Obleková vesta navíc skvěle zakryje drobné nedokonalosti postavy, jako je například větší bříško.

Nohavice oblekových kalhot jsou doplněny o protiskluzový pás, díky kterému se vám košile nebude během nošení vyhrnovat.

Pánský oblek z nejvyšší módní řady Premium Collection je zhotoven z kvalitního materiálu, který mu zajišťuje lesklý vzhled. Složení materiálu z 40 % vlny, 30 % polyesteru a 30 % viskózy dodává obleku také praktické vlastnosti, jako je prodyšnost, lehkost a minimální mačkavost. Díky tomu prožijete vaše slavnostní okamžiky v naprostém pohodlí a stále upravený.


Původní cena obleku: 8.999 Kč

Nová výprodejová cena: 4.299 Kč

Ušetříte: 4.700 Kč


UPOZORNĚNÍ Tento model obleku je ve výprodeji v posledních velikostech a kusech. Každým dnem se obleky vyprodávají, proto vám nelze zaručit, zda je na vás správný rozměr tohoto modelu či ne. To zjistíte v prodejnách Pánské obleky BANDI.


Detail pánského obleku

Při focení pánského obleku v ateliéru zvolili návrháři od BANDI kombinaci, která je ideální zejména pro ženicha na svatbu. Doplňte model obleku SLIM FIT III. Ferenz nádherným pánským svatebním setem. Díky kombinaci svatební vesty, svatební regaty a kapesníčku ve stejném provedení, získáte ještě slavnostnější vzhled.

Pánský oblek BANDI, model...
Pánský oblek BANDI, model...
Pánský oblek BANDI, model...
Pánský oblek BANDI, model...


Tip pro vás

Chcete získat jedinečný a slavnostní vzhled? Zvolte k pánskému obleku anglickou kravatu, tzv. regatu, která podpoří významnost události. Elegantní kravatový uzel, který má regata již napevno předvázaný, vás nechá vyniknout ve společnosti mezi ostatními muži. Navíc jistě oceníte jednoduché a rychle zapínání kravaty na kovové háčky.

Podívejte se na exkluzivní pánské slavnostní regaty a kravaty BANDI, které společně s kapesníčkem do saka ze stejné látky tvoří nádherný set.

 
 

Pouze do 31. 3. 2018 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 9.699 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARFÉM APRIMÉ FOR MEN

Nový parfém BANDI Aprimé for Men nyní v prodeji. Pořiďte si tuto luxusní parfémovou vodu pro muže, která opravdu voní.

 Čtěte více... 

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...