Pánské obleky V.I.P.

Pánský oblek BANDI, model TAILORED FIT II. Roverto - garance úspěchu při každé události

Pánský oblek BANDI, model...
VÝPRODEJ Pokud potřebujete doplnit šatník o pánský oblek, který si můžete obléknout pro jakoukoliv událost, pak oblek TAILORED FIT II. Roverto je pro vás to nejvhodnější. Nikdy nebudete muset přemýšlet o tom, zda je vhodný na svatbu nebo do zaměstnání a vždy si budete jisti, že jste oblečeni správně.     

Elegantní pánský oblek doporučujeme mužům střední a štíhlé postavy. Bez ohledu na věk. Své využití najde jak v práci, tak v tanečních, na svatbách, promocích, při maturitách, oslavách jubileí a jiných událostech.

Popis pánského obleku

Pánský oblek BANDI, model...
Pánský oblek TAILORED FIT II. Roverto je vyroben z jemného materiálu matné a černé barvy se strukturou látky kepr, bez vzoru. Složení látky obleku je 55 % vlny, 15 % viskózy a 30 % polyesteru, což zaručuje obleku trvalou formu a stálost s minimální možností pokrčení. 

Pánský oblek TAILORED FIT II. Roverto je velmi praktický. Díky dokonalé prodyšnosti se v něm budete cítit pohodlně i při celodenním nošení. 

Sako obleku je jemně vyštíhlené, jednořadé na dva knoflíky v klasické délce oblekového saka. Kapsy na saku jsou jemně zešikmené, což napomáhá opticky zeštíhlit vaši postavu. Knoflíky na rukávu saka jsou přišity vedle sebe, v matném, černém provedení. Všechny dírky na saku pod knoflíky jsou vyšity černou nití. Zadní díl saka zdobí dva elegantní rozparky.


Kalhoty jsou střihově vyštíhlené s klínovými kapsami na předním díle. Dolní délka kalhot je zúžená tak, aby nohavice krásně dosedly na obuv a zbytečně netvořily varhánky navíc. Na zadním dílu kalhot, na pravé straně, je dvouvýpustková kapsa.

Původní cena obleku: 6.899 Kč

Akční cena obleku: 3.799 Kč

Ušetříte: 3.100 Kč


UPOZORNĚNÍ Tento model obleku je ve výprodeji v posledních velikostech a kusech. Každým dnem se obleky vyprodávají, proto vám nelze zaručit, zda je na vás správný rozměr tohoto modelu či ne. To zjistíte v prodejnách Pánské obleky BANDI.


Detaily obleku


Pánský oblek BANDI, model...
Pánský oblek BANDI, model...
Pánský oblek BANDI, model...

Při prezentaci obleku byla použita černá košiile, které je vhodná pro večerní události, pořádané především v zimním období. Například plesy nebo taneční. Pro manažery doporučujeme košili v bílém provedení barvy. Podívejte se na další možnosti výběru pánských košil BANDI


Tip navíc

Matný oblek TAILORED FIT II. Rovero je velice vhodný i pro manažery do zaměstnání. Proč? To si přečtěte v článku Proč se nesmí nosit lesklý oblek do práce. Dozvíte se, jaký vliv má oblečení na dosažené výsledky v práci, především při obchodních jednáních a hlavně u nadřízených. 


Doporučujeme

Abyste vypadali jako pravý gentleman, oblékněte si k černému obleku vždy kožený opasekkoženou obuv v černé barvě. Jiná barevná varianta není vhodná.
 
 

Pouze do 31. 3. 2018 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 9.699 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARFÉM APRIMÉ FOR MEN

Nový parfém BANDI Aprimé for Men nyní v prodeji. Pořiďte si tuto luxusní parfémovou vodu pro muže, která opravdu voní.

 Čtěte více... 

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...