Pánské obleky V.I.P.

Pánský oblek BANDI, model TAILORED FIT II. Roverto - garance úspěchu při každé události

Pánský oblek BANDI, model...
Pokud potřebujete doplnit šatník o pánský oblek, který si můžete obléknout pro jakoukoliv událost, pak oblek TAILORED FIT II. Roverto je pro vás to nejvhodnější. Nikdy nebudete muset přemýšlet o tom, zda je vhodný na svatbu nebo do zaměstnání a vždy si budete jisti, že jste oblečeni správně.     

Elegantní pánský oblek doporučujeme mužům střední a štíhlé postavy. Bez ohledu na věk. Své využití najde jak v práci, tak v tanečních, na svatbách, promocích, při maturitách, oslavách jubileí a jiných událostech.

Popis pánského obleku

Pánský oblek BANDI, model...
Pánský oblek BANDI, model TAILORED FIT II. Roverto je vyroben z jemného materiálu matné a černé barvy se strukturou látky kepr, bez vzoru. Složení látky obleku je 55% vlny, 15% viskózy a 30% polyesteru, což zaručuje obleku trvalou formu a stálost s minimální možností pokrčení. 

Pánský oblek BANDI, model TAILORED FIT II. Roverto je velmi praktický. Díky dokonalé prodyšnosti se v něm budete cítit pohodlně i při celodenním nošení. 

Sako obleku je jemně vyštíhlené, jednořadé na dva knoflíky v klasické délce oblekového saka. Kapsy na saku jsou jemně zešikmené, což dodává opticky štíhlejší vzhled. Knoflíky na rukávu saka jsou v počtu 4 ks, přišity vedle sebe, v matném, černém provedení. Všechny dírky na saku pod knoflíky jsou vyšity černou nití. Zadní díl saka zdobí dva rozparky, čímž tvoří oblek bohatším na vzhled.


Kalhoty jsou střihově vyštíhlené s klínovými kapsami na předním díle. Dolní délka kalhot je zúžená tak, aby nohavice krásně dosedly na obuv a zbytečně netvořily varhánky navíc. Na zadním dílu kalhot, na pravé straně, je dvouvýpustková kapsa.

Cena obleku V.I.P. II. Roverto je 6.899 Kč a zahrnuje možnost využití AKCE úpravy pánského obleku na vaši míru ZDARMA. Profesionální krejčové od BANDI vám upraví oblek podle potřeby, abyste vypadali perfektně a udělali dojem.Detaily obleku


Pánský oblek BANDI, model...
Pánský oblek BANDI, model...
Pánský oblek BANDI, model...

Při prezentaci obleku byla použita černá košiile, které je vhodná pro večerní události, pořádané především v zimním období. Například plesy nebo taneční. Pro manažery doporučujeme košili v bílém provedení barvy. Podívejte se na další možnosti výběru pánských košil BANDI


Tip navíc

Matný oblek BANDI, model TAILORED FIT II. Roverto je velice vhodný i pro manažery do zaměstnání. Proč? To si přečtěte v článku Proč se nesmí nosit lesklý oblek do práce. Dozvíte se, jaký vliv má oblečení na dosažené výsledky v práci, především při obchodních jednáních a hlavně u nadřízených. 


Doporučujeme

Abyste vypadali jako pravý gentleman, oblékněte si k černému obleku vždy kožený opasekkoženou obuv v černé barvě. Jiná barevná varianta není vhodná.
 
 
Od 1. 10. 2016 do 31. 3. 2017 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 8.999 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.099 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARTNERSKÉ ŠKOLY

Partnerské školy BANDI VAMOS - Pánské oblekyZjistěte si, zda je vaše škola partnerem BANDI VAMOS. Pokud ano, ušetříte při nákupu obleku několik set korun.      

                                   Číst více ...

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...