Pánské obleky V.I.P.

Pánský oblek BANDI, model TAILORED FIT II. Serpento - vysoce elegantní prezentace osobnosti

Pánský oblek BANDI, VIP I...
VÝPRODEJ Pánský oblek BANDI, model TAILORED FIT II. Serpento ocení každý muž, který vyžaduje od obleku maximální využití a dokonalou prezentaci své osoby. Elegantní pánský oblek doporučujeme mužům střední a štíhlé postavy. Bez ohledu na věk.

Jemná struktura materiálu vás bude prezentovat jako muže s dokonalým vkusem. Své využití najde jak v práci, tak v tanečních, na svatbách, na promoci, u maturity, na oslavách jubileí a jiných událostech.

Popis pánského obleku

Pánský oblek BANDI, model TAILORED FIT II. Serpento je vyroben z jemného materiálu tmavě modré námořnické barvy. Látka je opatřena černým vzorkem, který jde vidět pouze zblízka. Z dálky působí oblek jednolitou tmavě modrou barvou. Složení látky obleku je z 55 % vlna, 15 % viskóza a 30 % polyester, což zaručuje obleku trvalou formu a stálost s minimální možností pokrčení. 

Pánský oblek BANDI, model TAILORED FIT II. Serpento je velmi praktický. Díky dokonalé prodyšnosti se v něm budete cítit pohodlně i při celodenním nošení. 

Pánský oblek BANDI, VIP I...
Sako obleku je jemně vyštíhlené, jednořadé na dva knoflíky v klasické délce oblekového saka. Kapsy na saku jsou jemně zešikmené, což napomáhá opticky zeštíhlit vaši postavu. Knoflíky na rukávu saka jsou přišity vedle sebe, v matném černém provedení. Zadní díl saka zdobí jeden oblekový rozparek.


Kalhoty jsou střihově vyštíhlené s klínovými kapsami na předním díle. Dolní délka kalhot je zúžená tak, aby nohavice krásně dosedly na obuv a zbytečně netvořily varhánky navíc. Na zadní dílu kalhot, na pravé straně, je dvouvýpustková kapsa. 


Původní cena obleku: 5.999 Kč

Nová výprodejová cena: 3.499 Kč

Ušetříte: 2.500 Kč


UPOZORNĚNÍ Tento model obleku je ve výprodeji v posledních velikostech a kusech. Každým dnem se obleky vyprodávají, proto vám nelze zaručit, zda je na vás správný rozměr tohoto modelu či ne. To zjistíte v prodejnách Pánské obleky BANDI.


Detaily obleku

Pánský oblek BANDI, VIP I...
Pánský oblek BANDI, VIP I...
Pánský oblek BANDI, VIP I...
Pánský oblek BANDI, VIP I...
Pánský oblek BANDI, VIP I...
Pánský oblek BANDI, VIP I...

Při prezentaci obleku byla použita bílá a světle modrá košile. Oba typy košil jsou vhodné do zaměstnání. Bílou košili využijete pro jakoukoliv společenskou i pracovní událost. A to jak v denní, tak i večerní době. Podívejte se na další možnosti výběru pánských košil BANDI


Doporučujeme

K modrým oblekům můžete používat černou i hnědou barvu obuvi a opasku. K obleku BANDI, model TAILORED FIT II. Serpento doporučujeme hnědou obuv a hnědý opasek. K obleku vybírejte opasky společenské a úzké, do 35 milimetrů. Široké modely, které nosíte k riflím, se k obleku nehodí. Podívejte se na nové modely pánských opasků BANDI
 
 

Pouze do 31. 3. 2018 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 9.699 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARFÉM APRIMÉ FOR MEN

Nový parfém BANDI Aprimé for Men nyní v prodeji. Pořiďte si tuto luxusní parfémovou vodu pro muže, která opravdu voní.

 Čtěte více... 

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...