Pánské obleky V.I.P.

Pánský oblek BANDI, model TAILORED FIT II. Amadeo - styl a pohodlí

Pánský oblek BANDI, model...
VÝPRODEJ Pánský oblek BANDI, model TAILORED FIT II. Amadeo je navržen pro maximální pohodlí muže. Jeho světle šedá barva vám dodá šmrnc a mladistvý vzhled. Oblek využijete jak do zaměstnání, tak i na svatby, oslavy jubileí a jiné.

Díky exkluzivnímu složení ze 100% vlny vám zajistí komfort i při celodenním nošení. Tento elegantní oblek je velmi lehký a vzdušný, což oceníte zejména u dlouhotrvajících slavností, jako jsou svatby.  

Popis obleku

Střih pánského obleku slim TAILORED FIT II. Amadeo je mírně zúžený. Světle šedá barva v matném provedení působí svěže, moderně a mladistvě. Zkrácená délka saka a úzké klopy dodávají tomuto modelu ležérní vzhled. Je obohaceno o moderní detaily, jako jsou například zúžené kapsy. Kalhoty jsou u tohoto modelu také ve střihu slim. 

Pánský oblek BANDI, model...
Materiál obleku je 100% vlna, která je díky svým vlastnostem nejžádanějším materiálem pro výrobu obleků. Proto je pánský oblek Amadeo neuvěřitelně pohodlný a vzdušný. 

Podšívka v šedé barvě se světle šedým olemováním skvěle ladí s barvou obleku. Složení podšívky je 75 % viskóza a 25 % polyester. Viskóza je jemná na omak a podšívka z ní je mírně chladivá.


Původní cena obleku: 6.999 Kč

Nová výprodejová cena: 2.999 Kč

Ušetříte: 4.000 Kč


UPOZORNĚNÍ Tento model pánského obleku je ve výprodeji v posledních velikostech a kusech. Každým dnem se obleky vyprodávají, proto vám nelze zaručit, zda je na vás správný rozměr tohoto modelu či ne. To zjistíte v prodejnách Pánské obleky BANDI.


Detaily obleku

Pánský oblek BANDI, model...
Pánský oblek BANDI, model...
Pánský oblek BANDI, model...
Pánský oblek BANDI, model...
Pánský oblek BANDI, model...
Pánský oblek BANDI, model...

Tip pro vás

V tomto světlém obleku skvěle vyniknou výrazné pánské košile a pestré doplňky BANDI. 
 
 
Pouze do 31. 3. 2018 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 9.699 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARTNERSKÉ ŠKOLY

Partnerské školy BANDI VAMOS - Pánské oblekyZjistěte si, zda je vaše škola partnerem BANDI VAMOS. Pokud ano, ušetříte při nákupu obleku několik set korun.      

                                   Číst více ...

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...