Pánské obleky V.I.P.

Pánský oblek BANDI, model TAILORED FIT II. Belford - pro jakoukoliv společenskou událost

Pánský oblek BANDI, model...
Hledáte oblek, který si můžete obléknout na jakoukoliv společenskou událost? Kombinovatelný pánský oblek Belford z Premium Collection je to pravé pro vás. Nebudete muset přemýšlet o tom, zda je vhodný na svatbu nebo do tanečních, a vždy si budete jisti, že jste oblečeni správně.     

Exkluzivní pánský oblek BANDI, model TAILORED FIT II. Belford je vhodný pro muže se střední a štíhlou postavou. Doporučujeme nosit na společenské události, jako jsou svatby, plesy, taneční nebo oslavy jubileí. 


Popis pánského obleku

Pánský oblek BANDI, model...
Pánský oblek BANDI, model TAILORED FIT II. Belford, je kombinovatelný. Sako a kalhoty můžete nosit zvlášť. Je vyroben z černého matného materiálu s jemnou krepovou vazbou. Exkluzivní materiál tvoří ze 70% vlna, z 20% polyester a z 10% unikátní vlákno Lyocell. Zajišťuje mimořádný komfort. Udržuje optimální vlhkost, což ocení hlavně muži, kteří se více potí. 

Oblek je ušitý v mírně vyštíhleném střihu, proto vám krásně padne. Oblek je ozdoben novými moderními prvky. Zešikmené kapsy na saku pro štíhlejší efekt v oblasti boků, ozdobná šedá nit na poslední knoflíkové dírce na rukávu a malá náprsní kapsička s ozdobnou podšívkou. Tu můžete vytáhnout, když si doma zrovna zapomenete kapesníček. Dokonale ho zastoupí. 

Kalhoty jsou od kolen vyštíhlené a jsou ozdobeny puncem BANDI na poutku. Skvěle vám sednou, ale zároveň vás nebudou nepříjemně stahovat. 

Cena saka pánského saka TAILORED FIT II. Belford je 4.499 Kč, cena kalhot 2.299 Kč. Díky variabilnosti a exkluzivnímu materiálu je využijete na všechny společenské události.

Obal na oblek BANDI
Navíc získáte obal na pánský oblek v hodnotě 249 Kč jako dárek ZDARMA. Obal bezpečně uloží váš oblek a ochrání jej nejen proti poškození na cestách, ale také proti prachu a škůdcům při uskladnění.


Detaily obleku

Pánský oblek BANDI, model...
Pánský oblek BANDI, model...
Pánský oblek BANDI, model...
Pánský oblek BANDI, model...


Tip navíc

Pro luxusní vzhled na jakékoliv události volte k obleku Belford luxusní pánskou košili BANDI. Přečtěte si, jakému oblečení se vyhnout, abyste neohrozili svůj úspěch na obchodních jednáních


Doporučujeme

Přemýšlíte, jak opravdu zazářit? Dolaďte svůj oděv exkluzivními doplňky BANDI. Ženy z vás nespustí oči. 
 
 
Od 1. 10. 2016 do 31. 3. 2017 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 8.999 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.099 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARTNERSKÉ ŠKOLY

Partnerské školy BANDI VAMOS - Pánské oblekyZjistěte si, zda je vaše škola partnerem BANDI VAMOS. Pokud ano, ušetříte při nákupu obleku několik set korun.      

                                   Číst více ...

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...