Pánské obleky V.I.P.

Pánský oblek BANDI, model TAILORED FIT II. Scorpion - absolutní luxus

Pánský oblek BANDI, model...
Chcete, aby dáma po vašem boku byla na vás hrdá? Oblékněte si pánský oblek TAILORED FIT II. Scorpion, který z vás udělá opravdového muže. Prestižní černý oblek s vysokým leskem vám dodá nádech luxusu, kterým oslníte společnost na každé slavnostní události.

Jako ženich získáte v tomto modelu pánského obleku patřičnou jedinečnost, důraz a eleganci. Což je přesně to, co nevěsta od ženicha očekává. Jdete-li na svatbu jako svatební host, tento oblek podpoří váš slavnostní vzhled a významnost události. Zaručeně v něm okouzlíte všechny přítomné ženy také na plese nebo v tanečních.


Popis pánského obleku

Pro vytvoření tohoto exkluzivního modelu pánského obleku se návrháři od BANDI inspirovali světovými módními trendy. Navrhli jej v moderním, mírně vyštíhleném střihu, který sluší mužům s běžnou konfekční postavou i pokud patříte mezi muže s menším bříškem. Sako obleku je zúženo v oblasti pasu a boků, a díky tomu krásně vynikne mužská postava. Když si pánský oblek TAILORED FIT II. Scorpion vezmete například na svatbu nebo ples, máte jistotu, že vás nebude při tanci omezovat v pohybu.

Pánský oblek BANDI, model...
Lesklá obleková látka je zhotovená podle nejnovějších technologií tak, aby vám zajistila vždy perfektní vzhled a pohodlí. Přesně vyvážená směs materiálů 55 % vlny, 10 % polyesteru a 35 % viskózy dodává obleku lehkost, prodyšnost a minimální mačkavost. Což jistě oceníte například jako ženich během náročného svatebního dne.

Cena obleku je 6.999 Kč a zahrnuje možnost využití AKCE úpravy pánského obleku na Vaši míru ZDARMA. Profesionální krejčová od BANDI vám upraví oblek podle Vaší potřeby, abyste vypadal perfektně.


Detaily pánského obleku

Pánský oblek BANDI, model...
Pánský oblek BANDI, model...
Pánský oblek BANDI, model...
Pánský oblek BANDI, model...
Pánský oblek BANDI, model...
Pánský oblek BANDI, model...

Doporučení

Budete-li na svatbě jako ženich, doplňte pánský oblek TAILORED FIT II. Scorpion navíc o elegantní svatební set. Ten se skládá z vesty, anglické kravaty a kapesníčku do saka. Díky svatebnímu setu rozhodně vyniknete mezi ostatními svatebními hosty a nikdo nebude mít pochyby o tom, kdo je ženich. Podívejte se na nádherné svatební sety BANDI a vyberte si barvu setu podle barvy svatebních šatů nevěsty. A to z toho důvodu, abyste vypadali jako dokonalý svatební pár.


Tip navíc

Pánská obuv BANDI, model ...
Dotáhněte Váš slavnostní outfit k naprosté dokonalosti. K lesklému pánskému obleku TAILORED FIT II. Scorpion obujte také lesklou společenskou obuv. Ještě více podpoříte Váš luxusní vzhled. Podívejte se na ručně šitou, koženou obuv BANDI. Ta vám navíc zaručuje prvotřídní kvalitu a pohodlí.
 
 
Pouze do 31. 3. 2018 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 9.699 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARTNERSKÉ ŠKOLY

Partnerské školy BANDI VAMOS - Pánské oblekyZjistěte si, zda je vaše škola partnerem BANDI VAMOS. Pokud ano, ušetříte při nákupu obleku několik set korun.      

                                   Číst více ...

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...