Pánské obleky V.I.P.

Pánský oblek BANDI, model TAILORED FIT II. Devero – ukažte svůj styl v módní modré barvě

Pánský oblek BANDI, model...
Nový model pánského obleku byl navržen pro muže, kteří se nespokojí s obvyklou černou barvou obleku a nebojí se moderních trendů.

Modrá látka v matném provedení dělá z obleku ideální manažerský oblek, který vám dodá na respektu a důvěryhodnosti. Oblek rovněž doporučujeme i na jakoukoli společenskou událost, ať už se chystáte do tanečních nebo na svatbu,  budete v něm vždy vypadat perfektně.


Popis pánského obleku

Pánský oblek v sytě modré barvě byl navržen v moderním vyštíhleném střihu, který skvěle vytvaruje mužskou postavu. Sako je stylově navrženo s módními užšími klopami, které dodají muži zlehka ležérní vzhled.

Abyste se během celého dne v práci cítil příjemně a komfortně, je 55% vlněný materiál obleku doplněn o 30 % polyesteru a 15 % viskózy. Tato kombinace Vám zajistí, že je oblek vysoce prodyšný, lehký a příjemný na dotek. Navíc jistě oceníte, že je minimálně mačkavý a stále si zachovává svůj tvar. Díky tomu budete vypadat vždy upraveně a seriózně.

Cena obleku je 7.799 Kč . Cena zahrnuje i úpravy obleku na vaši míru zcela ZDARMA. Profesionální krejčové od BANDI vám v případě potřeby upraví oblek na míru tak, abyste vypadali perfektně a udělali dojem. Nebudete muset shánět krejčovou, která by vám oblek upravila. Šetřete svůj čas a peníze.


Detail obleku

Pánský oblek BANDI, model...
Pánský oblek BANDI, model...
Pánský oblek BANDI, model...

Zajímá vás, jakou zvolit barvu bot a opasku? K obleku doporučujeme ladit opasek a společenské boty do hnědých odstínů. V této barevné kombinaci budete působit moderním a svěžím dojmem.

Tip pro Vás

Nezapomeňte si na obchodní jednání vzít i pánskou koženou tašku. Váš obchodní partner nabude dojmu, že jste na jednání připraven a bude příznivě nakloněn společnému jednání. Podívejte se na nabídku pánských kožených aktovek vhodných do zaměstnání. Aktovky jsou precizně zpracované z pevné kůže, mají několik praktických úložných míst a reprezentativní design.
 
 
Pouze do 31. 3. 2018 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 9.699 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARTNERSKÉ ŠKOLY

Partnerské školy BANDI VAMOS - Pánské oblekyZjistěte si, zda je vaše škola partnerem BANDI VAMOS. Pokud ano, ušetříte při nákupu obleku několik set korun.      

                                   Číst více ...

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...