Pánské obleky V.I.P.

Pánský oblek BANDI, model TAILORED FIT II. Devero – ukažte svůj styl v módní modré barvě

Pánský oblek BANDI, model...
Elegantní model pánského obleku byl navržen pro muže, kteří se nespokojí s obvyklou černou barvou obleku a nebojí se moderních trendů.

Modrá látka v matném provedení dělá z obleku ideální manažerský oblek, který vám dodá na respektu a důvěryhodnosti. Oblek rovněž doporučujeme i na jakoukoli společenskou událost, ať už se chystáte do tanečních nebo na svatbu,  budete v něm vždy vypadat perfektně.


Popis pánského obleku

Pánský oblek v sytě modré barvě byl navržen v moderním vyštíhleném střihu, který skvěle vytvaruje mužskou postavu. Sako je stylově navrženo s módními užšími klopami, které dodají muži zlehka ležérní vzhled.

Abyste se během celého dne v práci cítil příjemně a komfortně, je 55% vlněný materiál obleku doplněn o 30 % polyesteru a 15 % viskózy. Tato kombinace Vám zajistí, že je oblek vysoce prodyšný, lehký a příjemný na dotek. Navíc jistě oceníte, že je minimálně mačkavý a stále si zachovává svůj tvar. Díky tomu budete vypadat vždy upraveně a seriózně.

Cena obleku je 7.799 Kč . Cena zahrnuje možnost využití AKCE úpravy pánského obleku na vaši míru ZDARMA. Nebudete proto muset ztrácet svůj čas a peníze zajišťováním úprav obleku. Profesionální krejčové od BANDI vám upraví oblek přesně na vaši míru, abyste vypadali perfektně a udělali ten nejlepší dojem.


Detail obleku

Pánský oblek BANDI, model...
Pánský oblek BANDI, model...
Pánský oblek BANDI, model...

Zajímá vás, jakou zvolit barvu bot a opasku? K obleku doporučujeme ladit opasek a společenské boty do hnědých odstínů. V této barevné kombinaci budete působit moderním a svěžím dojmem.

Tip pro Vás

Nezapomeňte si na obchodní jednání vzít i pánskou koženou tašku. Váš obchodní partner nabude dojmu, že jste na jednání připraven a bude příznivě nakloněn společnému jednání. Podívejte se na nabídku pánských kožených aktovek vhodných do zaměstnání. Aktovky jsou precizně zpracované z pevné kůže, mají několik praktických úložných míst a reprezentativní design.
 
 

Pouze do 31. 3. 2018 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 9.699 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARFÉM APRIMÉ FOR MEN

Nový parfém BANDI Aprimé for Men nyní v prodeji. Pořiďte si tuto luxusní parfémovou vodu pro muže, která opravdu voní.

 Čtěte více... 

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...